Mytí oken docela baví také čtenářku streamline, která tuto činnost vykonává asi jednou za dva měsíce. A píše také o tom, že v práci má okno v přízemí - a občas vidí zajímavé věci.

Milá streamline, třeba dneska vyhrajete Clin - a můžete to zkusit. :-) I když osvědčené metody jsou vždycky nejlepší. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím všechny ženy in a celou redakci Ženy-in :-)

Doma máme 4 místnosti, takže také 4 okna a ty myji jedině já - né že by se partner nikdy nenabídnul nebo nechtěl pomoci, ale já si takovéhle věci raději dělám sama, protože když to dělá někdo jiný a každý uklízí zkrátka jinak, tak většinou není dle mého gusta a stejně si to vždy pak předělám podle sebe a to pak ta předchozí práce byla zbytečná. A abych si pořizovala na mytí oken nějakou firmu? :-D Tak to mi připadá absolutně nemyslitelné - to snad jedině, že bych žila na zámku, kde je 50 oken :-D Mytí oken mě docela baví - myji je cca jednou za 2 měsíce a nejosvědčenější je pro mě pouhopouhá teplá voda s třemi kapkami octa a třemi kapkami citronu v rozprašovači - ale vždycky když si tuto „čistící zbraň“ připravuji, tak si můj partner klepe na čelo, že si nejdu raději do drogerie koupit „normální“ čistící prostředky - vždycky mi říká: „Děláš jako bychom snad ani na ten iron neměli či co“ :-D Né že bych čistícími prostředky z drogérií opovrhovala - to vůbec ne, ale většinou když se rozhodnu pro úklid, tak vše potřebné na vlastní čistící prostředek doma mám - kdežto ty kupované prostředky prostě ne - protože mě nějak nenapadne si je normálně koupit a můj partner o tom pořád jen mluví, že mi je nakoupí, ale skutek utekl :-D

Jinak právě teď sedím v kanceláři a protože mám okno v přízemí, kde je i veliký parapet, tak se u něj nejeden človíček zastaví a zkontroluje v odrazu okna třeba, jak právě vypadá, tak mám celkem o zábavu postaráno - co občas lidé dělají, když si myslí, že je nikdo nevidí :-D... to je sranda :-) Jednou mě ale jeden človíček i naštval, protože si na parapet odložil láhev s perlivým nápojem a snažil se jej otevřít... a povedlo se... no, samozřejmě mi zacákal celé okno sladkou perlivou limonádou, přes kterou mi zabránil na pěkný výhled z okna - naštěstí uklízečka hned druhý den okno umyla a já měla zase pěkný výhled :-)

Přeji krásný den všem a čistá prozářená okénka a zrcadélka :-))

streamline

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Mytí oken

  • Kolik máte doma oken?
  • Kdo je u vás doma myje?
  • Myjete okna sama, nebo si na mytí najímáte nějakou firmu?
  • Jak často okna myjete?
  • Čím je myjete? Máte nějaký speciální postup, starý recept, který funguje, aby na nich nebyly šmouhy?

Napište mi, těším se na vaše příspěvky! Jedna z vás získá tematickou cenu - uklízecí prostředky Clin, kde najdete i sprej na mytí oken.

clinclinclin

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je OKNO. Předem děkuju!

Reklama