Svět se mění a s ním i vnímáni krásy a péče o naše tělo. Ženy měly v minulosti vždy blíž k tomu se krášlit, vypadat lépe, maskovat své nedostatky, ale zejména pečovat o své tělo a vlasy. I když tomu muži v dávných dobách nepřikládali takový význam jako ženy, moderní doba je změnila. Skupina mužů, kteří výrazně pečují o svůj zevnějšek stále stoupá. Vedle čistého oblečení, použití antiperspirantů či deodorantů, vnímají i svůj účes a vlasy, jako součást svého image.

Sice jsou i ti, co volí raději nedbalou eleganci a odmítají většinou kosmetických přípravků, v neposlední řadě ale můžeme potkat mnoho mužů, kteří již od pohledu vypadají, že jim na sobě záleží, chtějí vypadat dobře.

Vyzkoušejte nové přípravky pro muže! Vyhrajte jeden ze tří balíčků novinek Syoss Men

Naším dnešním tématem je mužská péče o vlasy a styling, díky kterému si muži tvoří svůj účes. Zajímá nás, jak je na tom váš partner. Používá šampony či jiné pečující přípravky o vlasy určené pro muže? Dotváří si účes pomocí gelu, laku na vlasy, pomocí tužidla? Pokud ano, napište nám o tom! Jste rádi, že váš muž o sebe takto dbá nebo to vám nebo jemu připadá přehnané?

syoss

Vybíráte pro něj tyto přípravky nebo si je kupuje sám?

Napište nám své reakce pod tento článek!

Pro tři z vás, kdo se zapojí do debaty máme připravené tři balíčky v podobě novinek, které jsme vám již představili v minulém článku ZDE.

Muži dnes věnují péči o sebe stále více pozornosti, a protože chtějí mít své vlasy v té nejlepší formě, vyžadují profesionální produkty. Dokonce každý druhý muž si nenechá radit od partnerky a přípravky, které bude používat, si vybírá sám. Pokud jde o vlasy, mají muži i ženy rozdílné potřeby. Proto experti značky Syoss přichází s novinkovou řadou Syoss Men - profesionálními vlasovými a stylingovými přípravky pro muže.

Péče

Ve své nové řadě přináší značka Syoss dva šampony vyvinuté speciálně pro muže. Syoss Men Anti-Grease Clean & Fresh šampon je určen speciálně pro mastné vlasy. Receptura bez olejů šetrně zbavuje vlasy i pokožku hlavy nadbytečné mastnoty a chrání před jejím vznikem až 48 hodin. Pro muže s normálními vlasy je určen nový šampon Syoss Men Power & Strength. Má vysoce účinné složení, takže posiluje vitalitu vlasů a dodává jim objem. Po jeho použití budou pánové každý den vypadat, jako by právě odešli od kadeřníka.

Styling

Široký výběr vysoce účinných stylingových výrobků nabízí mužům nová stylingová řada Syoss Men. Produkty dokonale upraví jejich vlasy, a přitom jim ušetří čas, který by strávili u kadeřníka. V portfoliu najdete stylingový gel Syoss Men Ultra Hold s flexibilním zpevněním a Syoss Men Power Hold Extreme, který díky silné fixaci udrží každý tvar účesu.

Napište nám své reakce pod tento článek a získejte jeden ze tří balíčků Syoss Men!

Reklama