Se svatbami se v poslední době roztrhl pytel. Lucka Vondráčková se bude vdávat zanedlouho, proběhla svatba prince Williama s Kate Middletonovou... a takhle bychom mohli pokračovat. Hlasujte, zda byste si svého muže vzala i podruhé!

married

Člověk během života projde několika zásadními etapami. Narození, první zoubek, první kamarádi, první jednička, první pětka, první milostný románek... a tak dále... a tak dále... Mezi tyto významné události patří i svatba.

Vdáváme se a ženíme, ať už jsme mladí, nebo staří, bohatí, či chudí, toužíme po soužití s partnerem (většinou) opačného pohlaví.

Se svatbou je samozřejmě spojeno mnoho tradic. A většina dívek chce alespoň jednou za život pocítit ten princeznovský pocit z nádherných svatebních šatů.

Letošní rok je na svatby skutečně bohatý, vdávat se bude například jedna z našich nejpopulárnějších zpěvaček a hereček Lucka Vondráčková. A proběhla i nejsledovanější svatba posledního přinejmenším desetiletí - královská svatba britského prince Williama s Kate Middletonovou. Její záznam si můžete prohlédnout zde...

Ačkoli novomanželům vždy přejeme štěstí a dlouhý spokojený společný život, ve vztahu pak nastanou různé chvíle, kdy člověk uvažuje nad tím, zda se vůbec vdávat či ženit měl.

Položím vám teď jednu otázku: Jste vdané? Pokud ano, hlasujte v následující anonymní anketě...

Téma dne 30. května 2011: Vaše svatební fotografie

Zašlete mi k dnešnímu tématu vaši svatební fotografii, na které vám to nejvíce sluší. A napište mi také krátce, jak jste svůj svatební den prožila! Podmínkou uveřejnění je tedy jedna fotografie (otištěna bude pouze jedna, neposílejte jich tedy více) a text, dlouhý alespoň jako tento odstavec.

Za svůj příspěvek můžete získat krásný „svatební“ dárek: Soupravu TESCOMA Fizzy, obsahující konvičku na kávu, dva hrníčky a lžičku.

Své příspěvky posílejte v elektronické podobě na adresu redakce (viz níže) nejpozději 30. května 2011 do 13.00 hodin.

hrnek konvička hrnek