Ať už vyberete adrenalinovou legraci v Mořském světě, voňavý relax v Saunovém světě, nebo špičkovou péči ve SPA a Wellness, zážitkem od srdce neuděláte chybu.

Dárkové poukázky mají navíc hned několik výhod:

  • Zaplatíte je online a můžete je okamžite doma vytisknout
  • Lze si je nechat poslat vytištěné na kvalitním papíře
  • Každou poukázku můžete vyšperkovat osobním věnováním, které potěší
  • Obdarovaný si sám vybere termín, kdy Aquapalace Praha navštíví
  • Společné zážitky jsou vždy tím nejlepším dárkem, protože vzpomínky nikdy neuplavou!

A jaké zážitky v Aquapalace pořídíte? Zde je několik tipů:

1) Celodenní rodinná vstupenka
To je moře zábavy pro dva dospělé a dvě děti do 12 let věku. Budete tak mít dostatek času vyzkoušet všech 8 akčních tobogánů včetně toho nejdelšího v ČR, zažít pořádnou jízdu ve 450 m dlouhé řece a řádit v umělém vlnobití. A to zdaleka není všechno! Kupte celodenní legraci ve Vodním světě a najděte svou nejoblíbenější atrakci, je z čeho vybírat.

2) Celodenní relax v Saunovém světě
Potíte se při představě, že máte na poslední chvíli vybírat dárek pro milovníky saunování? Ideální řešení je poukázka na báječný relaxační den v největším Saunovém světě. Najdete v něm 14 různých prohříváren pro jemné, luxusní i netradiční saunování. Nevšedním zážitkem bude ruská venkovní sauna postavena ze smrku Kello a obložena speciálním dřevem abachi. Nezní už jen ta představa hřejivě?

3) Vstupenka do blahodárného Spa a Wellness
Všichni si rádi dopřejí voňavou a relaxační proceduru v luxusních prostorech našeho wellness. Darujte poukázku na únik od stresu. Oddychnete si i vy, protože tímto dárkem potěšíte opravdu i ty nejnáročnější.

4) Zdravý start s výživovým fitness balíčkem
Nastartovat lepší životní styl, dostat se do formy a být fit půjde lépe s odborníky. Darujte balíček, se kterým půjde plnění předsevzetí hladce. Obsahuje diagnostiku těla, konzultaci s výživovým poradcem i sestavení jídelníčku.5) Bonus pro malé plavce: dětská karta Hvězdička
Máte v rodině malé nadšence do vodních radovánek? Nic je nepotěší víc než roční vstup do Vodního světa bez omezení.V Aquapalace máte moře dalších možností, jak potěšit své blízké a věnovat jim poukaz s osobním věnováním přesně na to, co jim udělá největší radost.

Podívejte se i na další varianty zážitků a užijte si krásné a klidné Vánoce plné milých zážitků.


Reklama