Kalhoty ke kotníkům: Délka a šířka kalhot se mění jako dubnové počasí. Letos jsou jednoznačně hitem harémové kalhoty s délkou ke kotníkům. Pokud se na tento poněkud odvážný styl necítíte, ale chcete mít kalhotovou „hitovku", zvolte délku lehce nad kotníky, jako má na sobě Naomi Wattsová. U těchto kalhot vynikne krása vašich bot, takže si dejte záležet, aby byly opravdu nádherné.

kk

Nejžhavější džíny: Cigaretové s vintage úpravou. Cameron Diazová je nosí jak na den, tak i pro večerní příležitosti. Záleží na tom, jaké si k nim obuje boty.

rr

Šortky na večer: Máte hezké nohy? Tak je ukažte jako Blake Livelyová ve večerních šortkách. K nim zlaté střevíčky na vysokém podpatku a výrazný šperk.

ii

Kombinézy: Je-li na vás šortkový overal příliš odvážný, zkuste dlouhý jako Audrina Patridgeová

rr

Výrazné barvy: Buďte kurážná a přidejte pop barvy do svého šatníku. Letí hlavně oranžová ve všech odstínech. Od pastelových (pomerančová zmrzlina) po opravdu signální (dopravní kužel). Zkuste to jako Carrie Underwoodová a doplňte jednoduché šaty ve výrazné barvě neutrálními doplňky.

oo

 

Hladké vakovité tašky: Svou klasickou kabelku uskladněte na příští sezonu. Jaro je uvolněné a přeje vakovitým taškám ve stylu „vagabund“. Nejlépe se zlatými akcenty jako Kate Hudsonová.

ttt

Velké náhrdelníky: Na jaře můžete být o něco odvážnější i co se bižuterie týká. Už druhou sezonu se drží masivní náhrdelníky. Bohaté, barevné, kaskádovitě rozložené. Jak je nosit? Pokud se pro takovou ozdobu rozhodnete, oblečte si co nejjednodušší šaty, aby si vzájemně nekonkurovaly. Jako to udělala Ginnifer Goodwinová

jjj

Ozdoby do vlasů: Čelenky ve stylu hippie už jsou minulostí. Teď se píše rok 2009 a frčí romantické ozdoby a mašle, jako má Scarlett.

kk

O kterých trendech jsme psali podrobněji?

Holky nosily byste kombinézu
Harémové kalhoty
Šortky
Jarní šperky