Ahoj redakce,
 
 
posílám Vám něco k erotické středě. Nejsem to sice já se svým broučkem při erotické pozici, ale i tak to snad potěší :o)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A abych přispěla i něčím ze svého soukromí, přikládám svůj příběh, který se mi loni stal.
 
S přítelem jsme spolu už nějaký ten rok, a i když se s ním v posteli nenudím, řekla jsem si, že zkusím ten náš sex ozvláštnit zase něčím novým. Vibrátory, masáže, šátky, led, peříčka. To všechno už jsme vyzkoušeli. A pak mě to napadlo! Měla jsem doma Venušiny kuličky, které jsem si kdysi objednala, ale skončily na dně nočního stolku, jelikož jsem si je koupila spíš pro svou soukromou potřebu než jako pomůcku při sexuálních hrátkách.
A tak jsem předem přítele upozornila, že se hodlám vznést až do vesmírného nekonečna a udělat z běžného orgasmu něco nadpozemského pomocí těch dvou malých kouliček na provázku.

Nejdřív jsme se spolu jen tak mazlili a připravovali se na tu úžasnou zkušenost, která se nám (no, vlastně jen mně, že!) měla přihodit. Zavedla jsem kuličky a nechala čouhat ten žalostně krátký provázek, za který se pak mají vytáhnout. Když pak do mě přítel začal přirážet a kuličky se rozvibrovaly, bylo to sice krásné, ale neviděla jsem ani vesmír a hvězdičky, ani jsem neslyšela hudbu. Myslím, že to byl sex jako kdykoliv jindy, jen můj mozek a celé tělo se tak těšilo a bylo z toho tak nažhavené, že jsem myslela, jak nejsou tyhle dvě potvůrky božské!
Bohužel přitom, jak jsem si to vychutnávala, jsem zapomněla přidržovat provázek (ono to ani dost dobře nebylo možné), a tak když jsme se spokojeni svalili každý na jeden kousek postýlky, začla jsem šátrat po něčem, pomocí čeho se měly ty dvě mršky vytáhnout. Jenže ouha!!!! Nikde ze mě nic nečouhalo!

A tak jsem zalovila ve svých hlubinách doufajíc, že "tam" na něco musím narazit. Nepřeju vám zažít to zděšení, když jsem zjistila, že se kuličky neustálým pohybem zakutálely až úplně dozadu i s tou zatracenou šňůrkou. Ještě chvíli jsem se s přítelem střídavě pokoušela najít a vylovit kuličky nebo provázek, ale bylo to zbytečné. Řeknu vám, chtělo se mi brečet. Ta představa, jak si potupně vylezu na gynekologii na lehátko a s úžasně rudou září pocházející z mého obličeje, vysvětluju panu doktorovi, co se stalo, byla strašlivá!!!! Nevím proč, ale mému příteli ta představa ani trochu hrozná nepřišla. Naopak ho rozesmála.

Ale jelikož my to občas i myslí, tak mě napadla spásná myšlenka. Začala jsem šíleným tempem skákat a pobíhat po bytě v přesvědčení, že ty dvě potvory prostě vytřepu.

Nebudu vás napínat. Po hodině tohohle tělocviku se mi podařilo kuličky sesunout až na okraj a pak je vyndat ven. Od té doby mě přešla veškerá chuť na podobné experimenty (aspoň na chvíli, však mě to určitě brzo chytne znovu) a na kuličky se mi vesele práší na dně skříně :o)
Doufám, že vás můj příběh pobavil i poučil.
Hezký den
 
 miriska

Milá mirisko, děkuji za příspěvek!
Fotka určitě potěší - především mužskou část redakce, které se dnešní téma evidentně líbí...
 
Bohužel... ;o) Díky vašim fotečkám totiž od rána slyším stále dokola od nejmenovaného človíčka: "Hele, a stíháš to? Máš plnej mail! Ty to nestíháš, že jo?!...."
 
Stíhám to, jsem v pohodě, usmívám se, bavím se a popíjím právě kávičku! ;o)
 
Reklama