Německá ikonická značka Qudo nadčasových doplňků konečně vstupuje na český trh. Jejich nabídka zahrnuje nadčasové kožené náramky, prstýnky, náušnice, hodinky.

qudo 2

qqudo

Značka Qudo si zakládá na špičkových materiálech a precizním zpracování. Qudo kolekci provází jemná italská kůže „Nappa“ a jednotlivě kombinovatelné komponenty z nerezové oceli a třeba také Swarovski drahých kamenů. Pro výrobky Qudo je dále charakteristická exkluzivní pointiage technika s českými krystaly, drahé kovy, iontové pokovování na nerezové oceli. 

naramky

qudo

K nejoblíbenějším a „must have“ kouskům patří kožené náramky, které slušivě ozdobí každé zápěstí jak na důležitou pracovní schůzku, tak na volný čas. Náramky se dají mezi sebou různě kombinovat, je možné je vrstvit do řady. Zajímavé detaily a zapínání náramků na magnet je nesmírně jednoduchý a celkový vzhled je velice lichotivý.

naramky k

barvy

Všechny produkty jsou v kombinaci nerezové oceli s intovým pokovováním* a to ve variantě růžového či žlutého zlata a stříbra. Samozřejmostí jsou elegantní a krásné vzory z nerezové oceli a vysoce kvalitní povrchová úprava, kterou je možné nalézt pouze u jemných šperků.

srdicka

naramkya

Podívejte se na celou nabídku na www.qudo.cz

Reklama