Mistrovství světa v ledním hokeji je sice již pasé, ale přesto má ještě malé dozvuky, které se točí kolem našich hokejových nadsamců a jejich „podrž“ kamarádek. Zvláště pak aféra Martina Erata s jeho (prý)dlouholetou blonďatou kamarádkou, jejichž fotky oblétly média. Slečna Blahová očividně chce ze svého kamarádství vymlátit, co nejvíce, a to bohužel dosti trapnou formou.

Ten, jehož oko občas spočine na stránkách bulvárních plátků, jistě ví, o co se jedná. Pro ty, kteří netuší, rychle objasníme. Po skončení hokejového zápasu našeho týmu šli chlapci prohru řádné zapít, a jak to tak chodí, slečny, které si chtějí život zařídit po boku „hokejky“, se nachomýtly do jejich společnosti. A co čert nechce, nechyběli ani všudypřítomní fotografové, kteří ulovili pár zajímavých momentů. Mezi nimi i ženatého Martina Erata, který odcházel z baru se sličnou blondýnou, a ručky měli pěkně na svých zadečcích.

A najednou to bylo, poprask, který byl prý zbytečně medializován, jelikož blondýna Blahová a Erat jsou prý dlouholetí přátelé a o nic údajně nešlo, takto se slečna vyjádřila na svém Facebooku. Místo toho, aby se v tom už nerýpala a nechala to být, natočila video, které je podle jejích slov vydařené a má prý vše objasnit.

Doporučujeme dokoukat do úplného konce, kde se slečna Blahová ke kauze vyjadřuje. :-)

Schválně, podívejte se na video sami a řekněte, co si myslíte? Byl to od „modelky“ správný krok?

ds
Zdroj foto: Facebook.com

Reklama