Čtenářka kobližka doporučuje všem knihu Ladislava Špačka a je ráda, že je žena. A nemáte zapomenout a to, čím jste, že jste výjimečné. Děkuji Kobližko za zajímavý příspěvek!

Žena....slyšíte,jak krásně to zní? A voní? Voní to hlavně životem,protože jenom ona dokáže dát nový život,překonat bolest a přivést na svět nového tvorečka.Kdyby pro nic jiného,tenhle fakt úplně stačí k tomu,aby žena požívala vážnosti a úcty,která jí náleží.

A také každý kulturní národ,každý dobře vychovaný muž,se k ženě chová ohleduplně a váží si jí.Právě jsem dočetla útlou knížku od Ladislava Špačka - Malá kniha etikety pro každý den.Tu by měl dostávat každý narozený jedinec mužského pohlaví už do peřinky skoro povinně.Pak by možná ubylo hrubiánů,hulvátů,násilníků a vůbec takových podobných individuí,kteří si nedokáží vážit ženy.

Jsem ráda,že jsem žena a užívám si to.Těší mě být hýčkána,těší mě galantnost mužů a občas cítím jakousi vyjímečnost....tak si to nezkažme tím,že prostě všechno zvládneme samy.

Já potřebuju mít vedle sebe široká ramena,za která se v případě nebezpečí schovám.Chci mít jistotu,že mě někdo ochrání.

Pěkný den,ať už slavíte MDŽ,nebo ne,na tom nezáleží.Záleží na nás,abychom nezapoměly,že jsme něčím vyjímečné.Kobližka.


Text nebyl redakčně upraven


A o co vás žádám?

  • O příspěvky, úvahy, fotografie i videa na téma:
  • Cítíte se dnes ve společnosti diskriminována?
  • Stala se vám nějaká nepravost, jen na základě vašeho pohlaví?
  • Má ještě dnes smysl bojovat za ženská práva?
  • Mělo by být ve vedení firem, v politice atd. více žen?
  • Nebo vám lezou genderové bojovnice krkem?

A cokoliv dalšího co vás napadne, směřujte na e-mail

redakce@zena-in.cz

A dnes tři z vás odměním za příspěvek, který mi pošlete krásnou květinou dopravenou za vámi až do domu… Krásné MDŽ přeji!

Reklama