Bojíte se, že plachta je krátkodobé řešení? Nemusíte. Perfektně propracovaná plachta vám bude sloužit dlouhé roky. Na parametry kvalitních bazénových plachet jsme se zeptali pan Lukáše Jabora, spolumajitele společnosti Jabor pro, s.r.o., která se výrobou plachet zabývá více než 30 let.

Proč si pořídit kvalitní zakrytí bazénu?

p1.jpg

Přesnost - Plachty Jabor jsou vyráběné na míru. Tudíž sedí na jakýkoliv tvar bazénu, i kdyby byl zcela atypický. Plachta jednoduše zkopíruje přesný tvar bazénu a padne jako ulitá. Stačí jen zaměřit bazén a myslet při tom na přesahy.

Efektivita - Bazénové plachty mohou být také velmi efektivní. Nejen, že ochraňují vodu před nečistotami. Mohou navíc obsahovat průtokové síto. To umožní průtok čisté vody do bazénu. Pokud bude pršet, nehrozí, že se na plachtě budou tvořit velké vodní plochy. Nečistoty z dešťové vody se pochopitelně do vody nedostanou, síto zabrání vniku nečistot.

Bezpečnost - Bezpečí by mělo vždy být na prvním místě. Plachty Jabor díky možnosti zátěže až 100kg/m2 bez problému unesou dospělou osobu. Tudíž jsou s nimi v bezpečí i vaše malé děti nebo čtyřnozí mazlíčci. Pokud se nedopatřením dostanou na plachtu, rozhodně se nepropadnou do bazénu. Stejně tak natažená plachta udrží napadaný sníh.

Ekonomičnost - Kvalitní materiály. To je tajemství dlouhé životnosti. Plachty jsou vyráběné z belgických a německých materiálů, které jsou špičkové. K tomu se sváří vysokou frekvencí. To znamená, že sváry jsou prakticky neporušitelné. Plachty tak dle vybraného materiálu poslouží 10 až 15 let. Díky UV filtru se navíc ve vodě nevytvoří zelené prostředí a po skončení letní sezóny nemusíte vodu vypouštět. Stačí jen vyluxovat a odpustit po trysky. Na začátku sezóny jen dopustíte, případně opět vyluxujete. Ušetříte nejen vodu a peníze, ale také svůj čas.

Jak je to s montáží a servisem

p2.jpg

Montáž zakrývacích plachet je opravdu zcela jednoduchá. K plachtě dostanete vždy také návod, takže to hravě zvládne každý. Pokud se na to přeci jen necítíte, firma pošle své zaměstnance, kteří vám rádi pomohou. Stejně tak je samozřejmostí komplexní servis. Něco s plachtou není v pořádku? Stačí kontaktovat výrobce a domluvit se na dalším postupu. Společně najdete řešení problému.

Výhodné je, že v původním balení dostanete také náhradní součástky k upevnění. Pokud tedy některá oka nebo gumy nevydrží, stačí je jen vyměnit. Součástí je navíc také speciální vak, do kterého můžete plachtu uložit, když ji nebudete využívat. Díky ideálně řešenému balení vám rozhodně v garáži nebo technické místnosti nebude nikterak překážet a navíc bude chráněna před okolními vlivy.

Máte zájem o jiný typ opláštění či vak na vodu?

p3.jpg

Společnost Jabor pro s.r.o. vyrábí kromě bazénových plachet také vysoce kvalitních plachty na pergoly a plachty na altány. Opět vše na míru v mnoha možnostech provedení, snadné montáže i demontáže. Zajímavou variantou například pro sběr dešťové vody či uchování a skladování jiných kapalin jsou vaky na vodu, které je možno vyrobit v širokém spektru objemů a rozměrů.

Reklama