Máme pro vás tip od Briggs&Stratton na pohodlné a účinné čištění zahradního grilu pomocí tlakové myčky. To je na rozdíl od ručního mytí rychlejší a snazší. Tlakovou myčku tedy využijete nejen k čištění fasády, okolí domu či mytí auta, ale i k odstranění připečených nečistot na vašem grilu.

gril

Tlaková myčka  Briggs&Stratton PW 2900

mycka1Tento model je určen pro velké zatížení, tedy vysoce znečištěné povrchy. Myčka je uzpůsobena k dennímu použití, takže je vhodná k pravidelným úklidům vozovky, chodníku, znečištěných zařízení, strojů a automobilů, které jsou denně vystavovány rozmarům počasí. Za 10 minut vyčistíte 9–19 m2 plochy tlakem až 200 Barů.  

Briggs & Stratton 900 Series

Použ ití pro velké zatížení

Kolečka 254 mm pro snadný transport

Axiální vačkové čerpadlo s mosaznou hlavou

4 rychlovýměnné trysky a tlaková hadice

6 mm x 9.14 m

Cena: 25 011 Kč

Tlaková myčka Briggs&Stratton PW 3200  

myckaTato tlaková myčka je nejvýkonnějším modelem řady vysokotlakých čističů společnosti Briggs&Stratton. Její použití je určeno pro profesionální čištění a vysoké znečištění povrchů. Jako jediná obsahuje profesionální čerpadlo Tri-Plex s mosaznou hlavou a také motor Intek Pro 10. Průtok vody (15,2 l/min) dosahuje tlaku až 220 Barů, který zaručuje skutečně efektivní úklid. Potěšit může i pět vyměnitelných trysek či více než patnáctimetrová hadice.

Briggs & Stratton Intek Pro 10 

Profesionální čerpadlo Tri-Plex s mosaznou hlavou

5 rychlo-výměnných trysek a tlaková hadice

10 mm x 15.24 m

Cena: 47 033 Kč

Reklama