Patříte mezi 58 % českých domácností, které obtížně vychází s penězi do výplaty? Pokud ano, máme pro Vás řešení, které Vás zbaví stresu, který prožíváte poslední týden před výplatou. Samozřejmě, nejedná se o způsob, jak se definitivně zbavit starostí s nedostatkem financí, s tím Vám pomůže ráznější „řez“ v podobě snížení pravidelných výdajů domácností či zvýšení příjmů přivýdělkem.

My Vám nabízíme způsob, jak řešit situace, kdy nedostatek financí pociťujete pouze několikrát do roka, např. z důvodu nižších odměn od zaměstnavatele, opožděné výplaty či výdaji v podobě vánočních dárků, školních pomůcek, dovolené apod.

půjčka

Tím řešením je prověřená půjčka do výplaty společnosti Kouzelná půjčka, se kterou můžete jako nový klient získat až 10 000 Kč se splatností až 30 dnů. V případě, že si u Kouzelné půjčky budete půjčovat a splácet pravidelně, navýší Vám společnosti maximální výši půjčky až na 50 000 Kč (nově budete moci půjčku splácet až 90 dnů).

Společnost Kouzelná půjčka se umisťuje na předních příčkách nezávislých testů nebankovních půjček (naposledy testy finančních portálů Finparada.cz a Bankovni-poplatky.com), můžete si tedy být jisti tím, že si půjčujete u seriózní společnosti, která:

  • po Vás nevyžaduje ručení směnkou ani podpis rozhodčí doložky
  • Vám vždy předem sdělí celkové náklady na půjčku
  • Vám peníze pošle na běžný účet (tj. žádné poštovní poukázky)
  • Vám v případě potřeby za předem dohodnutý poplatek prodlouží splatnost půjčky

Peníze rychle a jednoduše

To, kolik na půjčce přeplatíte, se dozvíte v kalkulačce, která je umístěna přímo na hlavní stránce webu www.kouzelnapujcka.cz. Jestliže byte uvítali finanční výpomoc již nyní, můžete na tomto webu rovnou požádat o půjčku. Vyplnění formuláře Vám nezabere více jak 5 minut a peníze na účtu můžete mít do 60 minut od odeslání žádosti.

Splátka půjčky probíhá stejně jednoduše, prostě ze svého účtu odešlete peníze zpět na účet společnosti Kouzelná půjčka.

Reklama