Jednou ze starostí, kterou má téměř většinamajitelů psů, je to, kdo se jim o jejich čtyřnohého přítele postará, když jedou na služební cestu, dovolenou nebo potřebují zůstat déle v práci. Nevíte, jak tuto zapeklitou věc vyřešit? Máme pro vás řešení!

Už i nyní totiž u nás existuje služba, která úspěšně funguje v zahraničí pod názvem „Airbnb pro psy“, v Česku je známá pod názvem DOGINNI.cz a nabízí ideální ideální řešení pro majitele psů, kteří potřebují svého mazlíčka na pár dní pohlídat či ho jen občas vyvenčit.

dddd

Jak služba funguje?

DOGINNI.cz propojuje milovníky psů, kteří si navzájem nabízejí pomoc za ceny nižší než u stávajících možností na trhu a nabízí neustále rostoucí databázi pečlivě ověřených náhradních páníčků neboli hlídačů a venčitelů z celé České republiky, kteří jsou připraveni dát pejskům nejen přechodný domov, ale i lásku a individuální péči. Služba funguje velmi jednoduše. Stačí, když majitel psa zadá svou adresu a následně si z nabídky vybere takového náhradního páníčka ze svého okolí, který mu nejlépe vyhovuje podle ceny, speciálních požadavků nebo nabízených doplňkových služeb.

Oproti psím hotelům a školkám má tyto výhody:

  • individuální péče o každého pejska,
  • hlídání v domácím prostředí bez klecí,
  • profesionální a zkušení hlídači,
  • výběr hlídačů a venčitelů v blízkém okolí,
  • zdarma pojištění pejsků pro případ úrazu nebo způsobení škody,
  • nižší ceny a garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Využili byste této služby?

Reklama