Festival je určen pro všechny ženy bez rozdílu věku, profese či zájmu, které touží prožít jeden den pouze pro sebe. Pod jednou střechou se budou moci návštěvnice věnovat tématům týkajícím se jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry i seberealizace a také péče o zdraví a krásu.

Čerpat životní sílu, která nám umožní být vitální a v životní rovnováze, můžeme různými způsoby. Tělo i duše jsou spojené nádoby a pokud pomůžeme tělu, prospějeme duši a naopak. Smyslem BalanceFestu pro ženy je poskytnout účastnicím kombinaci obojího, kdy se pod jednou střechou budou moci věnovat tématům týkajícím se jejich života, osobního rozvoje, rodiny, kariéry i seberealizace a také péče o zdraví a krásu“, říká Natálie Lorencová, zakladatelka Programu Work in balance a pokračuje: „Dnešní doba klade extrémní tlak na výkonnostní roli ženy ve všech jejích sociálních rolích. Víc než kdy jindy je proto důležité najít si svůj vlastní recept na to, jak být každý den v pohodě sama se sebou a se svým okolím. BalanceFest pro ženy proto nabízí ženám příležitost pro inspiraci, odpočinek a souznění s ostatními ženami."

obrazek.png

Bohatý festivalový program nabídne přednášky, praktické workshopy a individuální konzultace. Těšit se můžete také beauty koutky Mary Kay, masáže, a další relaxační aktivity. Automaticky se zapojíte do tomboly, kde můžete vyhrát voucher v hodnotě 7 000 Kč na péči v Beauty Body Clinic nebo produkty firmy Henkel. Každá účastnice si navíc odnese pozornosti od partnerů akce.

Vstupenky jsou v prodeji na www.smsticket.cz nebo přes www.balancefest.cz .

Reklama