houseKdo by nechtěl, aby byl jeho dům chrámem dobré energie a pohody, aby se v něm dobře žilo a aby v něm byla jen dobrá nálada, která člověka pohladí?

Ne vždy si ale pustíme přes práh dobré energie a ne vždy o tom víme. Ono úplně stačí, aby se u nás někdo vyplakal, abychom se s někým nepohodli za dveřmi svého bytu a podobně. Negativní člověk sice opustí naší domácnost, ale často tam cosi zanechá.

Malá „cosi“ se mohou u nás pěkně vršit a my po nějakém čase netušíme, proč když přijdeme domů z práce a chceme si odpočinout, jsme bez příčiny nervózní, nemůžeme zde usnout a rozbolí nás záda v oblasti za krkem. Máme pocit, jako bychom hned za dveřmi obdrželi na ramena kládu.

Myslíte si, že špatná energie není cítit po těle? Ále je, a jak! Víme to my a věděli to i naši dávní předkové. Náramně jim záleželo na tom, aby svůj dům chránili před útoky zvenčí. Někdy totiž zlo ani nemusí překročit váš práh v podobě namíchnutého souseda, tchyně, bývalého partnera, sokyně a kdo ví koho. Někdy stačí, aby na vás někdo jen intenzivně myslel ve zlém.

Zlá myšlenka a zlá energie není specialitou 21. století, ale jde s námi odnepaměti a odnepaměti také existují způsoby, jak se bránit bez toho, aby bylo možné mluvit z naší strany o invazi.

Obrana není útok

Tady je jen něco málo kouzel a v celku jednoduchých rituálů, z nichž si můžete vybrat ten, který je vašemu srdci nejbližší, pokud máte dojem, že jej potřebujete.

Přes sedm lopuchů neprojdeš, zloduchu!

Sedm lopuchových kořenů usušíme a rozemeleme na prach. Potom jej zalijeme silnou pálenkou.

Láhev uzavřeme a kolem hrdla ovážeme přírodní provaz (ne tedy umělý). Láhev zavěšíme nad zápraží tak, aby na ni svítil dorůstající Měsíc.

Po devadesáti hodinách ji znovu otevřeme, nasypeme do ní špetku zlatobýlu a v noci výluh rozlijeme po kapkách kolem domu!!!

Při lití říkejte tato slova „přes sedm lopuchů neprojdeš, zloduchu!“

Zaklínání je potřeba vyslovit třikrát a hodně rázně. Nakonec řekněte jedenkrát :

„A tak se staň!“

magic

Moje babička používala jiný rituál

Potřebovala jen hmoždíř a bylinky.

1 díl majoránky,
1 díl bazalky,
1 díl černého bezu,
1 díl kozlíku lékařského.
Bylinky v hmoždíři rozmělnila na prášek a prášek pak dala do vhodné nádoby. V domě pak rozhazovala tuto směs pro ochranu.

Při tom opakovala:

„Zlé znič, pošli pryč, dobrému pomoz, dej k domu klíč.“

Pohybujte se od vstupních dveří po směru hodinových ručiček.

Jen na vysvětlenou. Magické dávkování se historií nijak nezměnilo.

  • Díl je trochu větší než špetka
  • Špetka je větší než na špičku nože.

Výborně pomůže také obyčejná sůl rozsypaná kolem dokola okolo domu. To všem lze realizovat jen tam, kde lze obejít dům.

Kruh je totiž nutné solí uzavřít.