Vatové polštářky či odličovací ubrousky jsou součástí koupelny nebo kosmetické taštičky téměř každé ženy. Všechny od nich asi chceme to samé – aby byly příjemné na obličeji, dobře odlíčily a hned se nepromočily. Zjistily jsme, jestli výrobky značky Lineto tyto požadavky splňují. 

  • Kosmetické vatové polštářky 

Veronika Bulánková, redaktorka (zelené Premium Quality, 80 ks): Pravidelné odličování a čištění pleti je pro mě hodně důležité. Jakmile na to zapomenu, do druhého dne mi obvykle vyskáčou pupínky. Proto mám velkou spotřebu odličovacích polštářků. Ty od značky Linteo s aloe vera mi naprosto vyhovují. Jde totiž o stoprocentní bavlnu, která je na obličeji maximálně příjemná. Díky dvěma vrstvám jich ani nespotřebuji tolik a na odlíčení celého obličeje mi bohatě stačí dva.

Marta Kratochvílová, editorka (růžové 120 ks): Odličovací tampónky od Linteo mi vyhovovaly. Jsou příjemné k pokožce, nepůlí se, což se mi u některých značek stává, a také nepouští chloupky. To je občas u některých tampónů problém, když si například odličuji oči. Už se mi párkrát stalo, že jsme měla oči plné vláken z vaty. S Linteo nikoliv.

Karolína Waberová, redaktorka (modré 100 ks): Vatové polštářky Linteo mě hned po prvním použití překvapily svou jemností. Nejprve jsem si myslela, že je budu používat na odlakování nehtů, protože jedny polštářky na odličování jiné značky už doma mám, ale hned jsem je vyměnila. Ty Linteo jsou totiž opravdu nadýchané jako obláček a pokožku vůbec nedráždí. Zároveň mají na sobě takové proužky, díky kterým jde make-up z obličeje jedna báseň.

  • Vlhčené odličovací ubrousky (25 ks)

    Veronika Bulánková, redaktorka: Vlhčené odličovací ubrousky běžně moc nepoužívám, ale asi začnu. Zvlášť v době dovolených, kdy se cestuje, je to super. Nemusím táhnout přípravky na odlíčení a vatové polštářky zvlášť, ale stačí mi jedno balení ubrousků. Příjemně voní a make-up s nimi šel krásně dolů. Schválně jsem jimi zkusila odlíčit i kompletní make-up očí. Svou roli ubrousky splnily na jedničku. Určitě si je ještě koupím.

    Marta Kratochvílová, editorka: Vlhčené ubrousky jsem na odličování použila poprvé, většinou dávám přednost vatovým tampónkům. Byla jsem ale mile překvapená, když jsem vyzkoušela Linteo, protože jsou opravdu moc příjemné na pleť a krásně jemně voní. Pleť odlíčily dokonale a velmi rychle. Stačil mi jeden ubrousek, který jsem několikrát přeložila na čistou stranu. Kdežto tampónků vždy použiji nejméně pět a k tomu ještě odličovací mléko. Dobře odlíčil i řasenku, oční linky a rtěnku Dermacol, která drží opravdu celý den, a občas jde opravdu špatně odlíčit.

    Karolína Waberová, redaktorka: Vlhčené ubrousky se vždy hodí. Hlavně o prázdninách, kdy jsem často na různých festivalech nebo jiných akcích a večer by za normálních okolností šlo odlíčení stranou. Takhle stačí vytáhnout vlhčený ubrousek a ráno nevypadám jako panda. Linteo vlhčené ubrousky jsou určené přímo na odlíčení a obsahují heřmánek a aloe vera. To jsou dvě složky, díky kterým po nich moje citlivá netrpí. Ubrousky příjemně, ale ne agresivně voní a jsou strašně jemné!

    Reklama