Britský řetězec Iceland upevnil svoji pozici v České republice a otevřel další prodejnu v obchodním centru Luka na Praze 5. Slavnostní otevření proběhlo dne 16. 6. 2015 i za účasti britské velvyslankyně v ČR, Jan Thompsonové. Celkové investice do otevření nové prodejny přesáhly 11,5 milionů korun. První zákazníci tak mohli na Lukách ochutnat britské produkty, které byly prezentovány v tradičním červeném „double-deckeru“.

Iceland

Britská značka Iceland klade velký důraz na kvalitu a jeho výrobky jsou opakovaně oceňovány v testech potravin. Jako jeden z prvních supermarketů na světě odstranil z výrobků produkovaných pod vlastní značkou umělá barviva, ochucovadla a konzervanty, a při jejich výrobě zakázal používat mechanicky separované maso a modifikované suroviny. Na tuzemském trhu se Iceland zaměřuje na prodej mražených potravin, jejichž společným jmenovatelem je nekompromisní kvalita a férová cena. Najdete zde široký výběr hotových jídel mnoha tradičních regionálních kuchyní, ale i běžně dostupné suroviny. Většinu výrobků dováží z Velké Británie, ale podporuje i lokální produkci a využívá odběru zboží od českých dodavatelů.

Iceland

„Našim zákazníkům nabízíme kompletní sortiment a klademe velký důraz na kvalitu. Naše produkty jsou ve Velké Británii vítězi mnoha srovnávacích testů, používáme speciální, praxí prověřené technologie. Jsme rádi že, britskou kvalitu a chuť opravdu kvalitně zpracovaných surovin, můžeme představit i v České republice. Naše síť se neustále rozrůstá a to dokládá i dnes otevřená nová prodejna. V následujících měsících plánujeme otevřít i další pobočky a produkty Iceland tak budou dostupné i v jiných lokalitách v Praze,“ říká John Mackie, generální ředitel pobočky Icelandu v České republice.

Iceland

Iceland byl v letech 2012 a 2014 zvolen nejlepším velkým zaměstnavatelem ve Velké Británii a na vysokou firemní kulturu a spokojené zaměstnance se chce dále zaměřit i v Česku.

Reklama