Moderní svět se neustále hroutí v depresích, bojuje se stresem a tím sám sebe ničí. V boji s tímto strádáním vám pomůže nový doplněk stravy FELICITEX od společnosti Orling. Jedná se o komplexní výživu nervového systému, kterou je vhodné užívat zejména při zvýšeném nervovém či psychickém vypětí, stresu, zvýšené únavě a vyčerpání.

Správné rozpoložení a výživa nervového systému jsou důležité, neboť tato soustava řídí všechny orgány v našem těle. Ať už přímo pomocí nervových zakončení nebo nepřímo pomocí hormonů. Jedním z těchto důležitých hormonů je melatonin, který ovlivňuje naše duševní rozpoložení a náladu.

Hladina melatoninu je ovlivňována množstvím světla, správnou výživou a stresem. Světlo je pro fungování naší nervové soustavy, správnou funkci žláz produkujících hormony a celkově pro celý organismus, nezbytné. Proto se čas od času v období, kdy sluníčko téměř nevylézá nebo málo a našemu tělu tak chybí přirozené světlo, dostaví deprese a nepohoda.

Dalším faktorem, který působí na naši nervovou soustavu je stres, který je pro současnou moderní dobu tolik typický. Stres znamená vystavování našeho organismu nepříznivým životním podmínkám. Aby náš organismus zabránil svému poškození, tak na tyto situace reaguje, a tím ovlivňuje naší psychiku a aktuální náladu. Když stav stresu přetrvává delší dobu nebo překročí určitou mez, může vyvolat řadu onemocnění, jakými jsou například vysoký krevní tlak, zažívací problémy nebo onemocnění psychická. Stres má také vliv na obranyschopnost organismu, proto se v důsledku stresu častěji vyskytují onemocnění respirační, alergická a také kožní.

Při dlouhodobém stresu navíc dochází ve zvýšené míře k vylučování důležitých minerálů, zejména hořčíku, zinku a také vitamínů skupiny B z organismu. Proto je vhodné tyto látky doplňovat.

FELICITEX

Nový originální český doplněk stravy FELICITEX obsahuje hořčík, vitamíny skupiny B, biotin, vitamín C a kyselinu listovou. Tyto látky přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální psychické činnosti. V doplňku stravy dále najdete lecitin, který se nachází ve všech tělesných buňkách, včetně buněk mozkových a nervových a bývá označován jako „potrava pro mozek“. Další složkou FELICITEXU jsou byliny, které harmonizují nervovou soustavu.

Mučenka pletní pomáhá uklidňovat. Je doporučována oslabeným a unaveným lidem k navození relaxace Rozchodnice růžová zvyšuje krevní cirkulaci, což je spojeno s vyšší reaktivitou a výkonnosti mozku. Podporuje mentální a kognitivní aktivitu mozku. Třezalka tečkovaná přispívá k emocionální vyrovnanosti a pocitu pohody a zároveň přispívá k relaxaci organismu, klidnému spánku a napomáhá udržovat pozitivní náladu. Puškvorec obecný přispívá ke zlepšení nálady. Meduňka lékařská udržuje pozitivní náladu, přispívá k relaxaci organismu, dobré psychické pohodě a napomáhá navozovat spánek. Žen-šen podporuje krevní cirkulaci, která je spojená s výkonností mozku. V případě oslabení, vyčerpání a únavy organismu pomáhá udržovat fyzické a mentální funkce, navíc zlepšuje koncentraci a koordinaci. Ostropestřec mariánský přispívá k ochraně jater a detoxikačnímu potenciálu jater.

Novinka FELICITEX je k dostání za cenu 835 Kč (balení 360 kapslí, 30 denních dávek).

Reklama