Kristýna s Adamem spolu chodili pět let. Rozešli se v podstatě z obyčejného důvodu – nic vážného se mezi nimi nestalo, ale byli zkrátka přechození, chyběla mezi nimi jiskra a ani jeden to už necítili. Neměli potřebu se vídat, zkrátka se rozdělili a každý si žili svým životem.

64e4a6b720dd0obrazek.png
Foto: Shutterstock

„Samozřejmě, že jsem byla smutná, protože pět let není krátká doba, oba jsme poznali naše rodiny a zažili spolu krásné věci. Ale to je zkrátka život, něco končí a něco nového zase začíná. Problém byl v tom, že i když jsem od té doby měla nějaké vztahy (přesněji dva), nebylo to ono a mně se Adam vkrádal do myšlenek častěji a častěji. Jenže od našeho rozchodu uběhlo už tři roky a já jsem si říkala, že na mě určitě zapomněl. Nic jsem o něm nevěděla a vlastně ani nechtěla, protože jsem cítila, že bych ho mohla chtít zpátky. Samozřejmě jsem se bála mu napsat, protože jsem měla obavy z odmítnutí.”

Kristýna odjela s kamarádkou na dovolenou do Řecka. Těšila se, že vypne a přijde na jiné myšlenky třeba i s nějakým novým úlovkem. Hned první večer vyrazili na vyhlášenou party.

„Jakmile jsme v podvečer dorazili, byla jsem nadšená, protože jsem okamžitě spatřila hlouček fešáků, mezi kterými by ne jeden stál za hřích. S jedním klukem jsem se začala bavit, byl sice o trochu mladší, ale moc se mi líbil a já to brala nezávazně z žádnými vážnými představami. A teď – neuvěříte, co se stalo. Můj pohled se úplně náhodou zastavil u vstupu, kde jsem myslela, že jsem toho moc vypila. Zahlédla jsem totiž Adama! Jen prošel a hned zmizel, proto jsem si tím vůbec nebyla jistá.”

„Otočila jsem se k baru a objednala si ještě jednoho panáka. A ejhle, vedle mě někdo řekl: 'dvakrát, prosím'. Byl to on! Nemohla jsem popadnout dech a řeknu vám, jsem v tu chvíli úplně zapomněla na můj prvotní mladší úlovek a celý večer jsem strávila se svým ex. Vypadlo z něj, že od té doby, co jsme se rozešli, mu chybím a on jen přežívá. Přišlo mi to jako sen a vyšlo najevo, že jsme se oba báli si napsat, zavolat nebo se vzájemně jakkoli ozvat.”

„Jak myslíte, že to dopadlo? Skončili jsme u něj na hotelu a dál asi není potřeba nic dodávat. Kamarádka z toho sice neměla moc radost, protože s námi musela strávit zbytek dovolené, ale přála nám to a byla ráda, že jsem zase spokojená.”

„Tohle píšu ještě na hotelu, protože tomu sama stále nevěřím. Musela jsem si zapsat své pocity a nechci to nikdy zapomenout. Strašně se těším, až se vrátíme a začneme spolu zase žít. Doufám, že nám to po druhé už vyjde!” zakončuje Kristýna.

Zdroj: respondentka Kristýna

Čtěte také:

Reklama