Nejnovější hit pánského spodního prádla si zamilují všichni muži, kteří se již nechtějí potupně ošívat při nepříjemném pocitu v intimních partiích na veřejnosti a chtějí se cítit svěže a přitažlivě. Nepříjemné tření a pocení, které muže sužovalo zvláště v letních měsících, už bude konečně minulostí.

Nové spodní prádlo prý přináší svému majiteli hned několik důležitých aspektů: úžasný pocit, svěžest, hygienu a především zdraví.

ggg

Jste zvědavé, jak to vlastně funguje? Celé kouzlo spočívá v tom, že má speciální kapsičku umístěnou ve spodním prádle, která umožňuje veškerý komfort mužům. Muž si při nasazování spodního prádla uvolní šňůrku, a tím zvětší otvor, do kterého pak své celé přirození umístí.

To je pak uložené v kapsičce, která umožňuje přirozenou ventilaci a regulaci teploty genitálií tím, že je odtahuje od těla, a tím zůstává jejich teplota optimální a nedochází ke zbytečnému přehřívání. Po přitažení speciální šňůrky se genitálie „uzamknou“ a zůstanou po celou dobu na svém místě.

Důležité je, aby se muž cítil pohodlně ve všech situacích bez rozdílu, jestli muž stojí, sedí, sportuje či vykonává běžné denní činnosti. Přirozená ventilace má příznivý vliv na hygienu a zdraví muže nejen při sportovních aktivitách. Muž pak zůstává po celý den svěží a voňavý.

cc

Prádlo prý nejen skvěle funguje, ale i vypadá, ale díky atypické šňůrce koukající z kalhot si jich dámy ihned všimnou. V loňském roce se FRIGO underwear stalo nejoblíbenějším dárkem, který švédské dívky, ženy, manželky či přítelkyně věnovaly svým partnerům.

Zařadíte se mezi ně?

Česko je celosvětově šestou zemí, kde se revoluční patentované pánské spodní prádlo začalo prodávat, a najdete ho na www.frigounderwear.cz.

Reklama