HONOR MagicWatch 2 je k dostání za 4 999 Kč. Vybírat můžete ze sportovní verze s černým silikonovým řemínkem nebo elegantnější varianty se stříbrným tělem a koženým hnědým páskem.
5e2ef679bfae5obrazek.png
Skvělý parťák na cvičení

Osobnější, rozmanitější a účinnější fitness styl, to je záměr nových chytrých hodinek HONOR MagicWatch 2. Ty podporují až 15 režimů cvičení včetně 8 outdoorových a 7 indoorových sportů od běhu venku, turistiky, cyklistiky, triatlonu až po plavání, volný trénink nebo cvičení na veslovacím trenažéru. Kromě 15 fitness režimů nabízí chytré hodinky 13 profesionálních běžeckých režimů od začátečníka po profesionála. Ať už s běháním začínáte nebo běháte dlouho a chcete dosáhnout vyšší úrovně, fitness hodinky HONOR MagicWatch 2 nabízí chytrého trenéra, který v reálném čase poskytuje rady na zlepšení výkonu. Hodinky jsou navrženy také pro všechny milovníky vodních sportů, kteří chtějí sledovat každý pohyb ve vodě – od počtu bazénů až po šnorchlování v moři, na to vše jsou HONOR MagicWatch 2 připravené. Zvládnou také potápění až do hloubky 50 m a během plavání mohou sledovat srdeční rytmus, SWOLF, vzdálenost, spálené kalorie i rychlost.
5e2ef6935f2caobrazek.png
Pokročilý rádce v oblasti zdraví a wellness

Díky HUAWEI TruSleep™2.0 technologii dokážou hodinky HONOR MagicWatch 2 přesně sledovat a diagnostikovat 6 běžných poruch spánku a zároveň poskytnout více než 200 doporučení na zlepšení jeho kvality. Hodinky rovněž monitorují úroveň stresu, kterou za pomocí dýchacích cvičení prostřednictvím technologie HUAWEI TruRelax™ dovedete výrazně snížit. HUAWEI TruSeen™ zase zabezpečuje 24/7 monitoring tepu srdce a upozorní, jakmile se hodnoty pohybují pod nebo nad normální úrovní. Všechny údaje o zdraví je možné synchronizovat s předem nainstalovanou aplikací HUAWEI Zdraví.
5e2ef6b08c1ccobrazek.png
Rychlé hovory kdykoliv

HONOR MagicWatch 2 umožňují díky Bluetooth uskutečňovat a přijímat hovor prostřednictvím sluchátek nebo vestavěného reproduktoru a mikrofonu až do vzdálenosti 50 metrů od telefonu. Na displeji se také po propojení s telefonem zobrazí upozornění z SMS zpráv, e-mailů nebo kalendáře. K dispozici jsou i vestavěné aplikace včetně počasí, budíku, stopek, nalezení telefonu a mnoho jiných. HONOR MagicWatch 2 poskytují 4 GB interního úložiště, z toho 2 GB mohou být využity na ukládání hudby. Hodinky umí uložit a přehrát až 500 skladeb nebo streamovat hudbu přímo z chytrého telefonu.

HONOR MagicWatch 2 budou k dostání také v dámském provedení s ciferníky o velikosti 42 mm a růžovo zlaté a černé barvě. Slaďte se se svým partnerem!

Více informací naleznete ZDE.

5e2ef6d7da310obrazek.png

Reklama