Marionnaud

Speciální kolekce Baylis & Harding ke Dni matek

Potěšit maminku dárkem je hezké kdykoli v roce, ale druhou květnovou neděli, na Den matek, se to opravdu sluší. Ačkoliv je každá maminka jiná, voňavý dárek s příjemnou kosmetikou potěší všechny! Síť parfumerií Marionnuad si na Den matek připravila sedm dárkových setů s tělovou kosmetikou značky Baylis & Harding, která kromě příjemné vůně také pečuje o pokožku. Všechny sety jsou k dostání výhradně v síti parfumerií Marionnaud.

Britská značka Baylis & Harding nabízí tělovou kosmetiku příjemné vůně, jemné péče a ještě skvěle vypadá. Stejně je tomu také u setů k příležitosti Dne matek, vybírat můžeme z těchto variant.

MarionnaudBAYLIS & HARDING - Strawberries & Cream – jemná, nasládlá vůně jahod propojuje celý tento set péče o ruce. Dvojice produktů obsahuje tekuté mýdlo na ruce a mléko na ruce i tělo. Hydratační složky se postarají o výživu pokožky a příjemná vůně udělá z běžné péče rituál. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING - Strawberries & Cream – příjemná vůně jahod nadchne všechny romantické maminky. V setu se ukrývá hedvábný krémový sprchový gel a tělové mléko s hydratačními složkami. Na první pohled také zaujme hezký, ženský obal se srdíčky. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING -  Sugar Cane, Basil & Lime – set péče o ruce zaujme netradiční vůní, která v sobě spojuje sladkost cukrové třtiny a svěžest limetky s bazalkou. Balíček se skládá z tekutého mýdla na ruce a ochranného mléka na ruce. Díky hydratačním složkám přípravky o pokožku pečují a navíc ji krásně provoní lehce exotická vůně. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING -  Jojoba, Silk & Almond Oil – set péče o ruce má příjemnou vůni mandlí, navíc ruce doslova hýčká. Set obsahuje tekuté mýdlo na ruce a ochranné mléko na ruce. Oba přípravky obsahují hydratační složky pro dokonale hebké ruce. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 339 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING -  Wild Rose & Raspberry Leaf – set péče o ruce s nádhernou vůní divoké růže a listů maliníku potěší všechny romantické ženy. V setu se ukrývá tekuté mýdlo na ruce a pečující mléko na ruce, které pomůže maminkám udržovat namáhanou pokožku rukou hezky hebkou a hydratovanou. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING -  French Levander – levandule je vůně, kterou miluje snad každá žena. Právě levandulí je provoněná i tato sada péče o ruce, která obsahuje tekuté mýdlo na ruce a pečující mléko na ruce. Kromě nádherné vůně, která provoní pokožku, o ni také pečuje hydratačními složkami. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 259 Kč.

MarionnaudBAYLIS & HARDING -  Beauticology – roztomilý malý set v růžové vaničce voní po oblíbených sladkých dobrotách. V sadě se ukrývá krémový sprchový gel s vůní malinové zmrzliny, tělové máslo s vůní likéru Limoncello a dále balzám na rty s vůní jahodového poháru. Dopřejte maminkám zdravé „mlsání“. K dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 179 Kč.

Reklama