Produkty využívají unikátní technologii gelových perliček Thera°Pearl Technology®, díky kterým lze obklady neomezeně a opakovaně používat. Udržují potřebnou teplotu minimálně po dobu 20 minut. To je podle lékařů doporučený čas účinné terapie, ať už volíte chladící nebo hřejivou variantu. Při obou vám výborně poslouží každý produkt TheraPearl. 
 
Léčba přikládáním teplých a chladných zábalů je vynikajícím řešením na řadu každodenních bolestí. Pomohou vám zbavit se analgetik (léků proti bolesti), které zatěžují organismus. Teplý zábal zrychluje průtok krve, pomáhá při bolesti a snižuje napětí svalů. Ulevuje od křečí a ztuhlosti kloubů. K ohřátí zábalu postačuje mikrovlnná trouba.

5a33cfb9b31a8obrazek.jpgNaopak chlad zpomaluje průtok krve, a proto působí na otoky, modřiny, podvrknutí, záněty, tenisový loket či natažené svaly. Zároveň je vhodný při bolestech hlavy a lze jej použít i na menší popáleniny a úpal. Chcete-li použít TheraPearl jako studený zábal, uchovejte ho v mrazáku.

TheraPearl produkty jsou výjimečné provedením: poskytují uživateli komfort v podobě anatomicky tvarovaného zábalu, který lze díky pružným páskům a suchému zipu uchytit k potřebnému místu na těle tak, aniž by omezoval v pohybu. Design zábalů je nejen praktický, ale i moderní a zpracování vysoce kvalitní. TheraPearl produkty jsou příjemné i pro citlivou pokožku a při jeho použití se na rozdíl od mraženého hrášku nenamočíte ani neušpiníte.

Produktová řada TheraPearl nabízí unikátní obklady, vyvinuté a přizpůsobené tvarem i velikostí pro všechny potřebné části těla. Vybrat si můžete z různých variant pro krk i ramena, na klouby, záda, kolena a oči. K dostání je i klasický obdélníkový tvar polštářku, který je univerzální a neměl by chybět v žádné domácnosti. Zábaly s gelovými perličkami TheraPearl snadno rozpoznáte od všech jiných produktů na trhu. Na předvánočním trhu navíc naleznete speciální balíčky, kde máte jeden produkt vždy zdarma. Vybrat si můžete ze tří variant.

Cena všech variant je 472,-
 
Zvyšte své výkony u počítače

Dopřejte úlevu svým unaveným svalům se speciálním dárkovým balením gelových perliček v komfortním provedení TheraPearl Ramena & krk + TheraPearl Zábal na klouby. Anatomicky tvarovaný zábal Ramena & krk je lehký a příjemný, lze ho snadno nosit i pod košilí či svetrem. Je nedocenitelným pomocníkem po namáhavém dlouhém dni v kanceláři, kdy máte krk a šíji ztuhlé ze stresu a vypětí u počítače, nebo po náročné trase za volantem automobilu. A pro Vaše unavené ruce je to Zábal na klouby, který přinese úlevu při bolesti, otoku či zánětu kotníků, zápěstí nebo loktu. I při běžném pohybu drží pevně na místě a pružný pásek na suchý zip vás nebude limitovat.

Pro sportovní nadšence

Pro ty, které trápí bolavá kolena je to TheraPearl Zábal na koleno + TheraPearl Sportovní zábal. Sofistikovaný tvar gelového zábalu na koleno TheraPearl pokryje celé koleno a umožňuje komfortní pohyb a nošení. Přináší úlevu nejen při artritidě, bolesti kloubů, zánětu, otoku po chirurgickém zákroku, ale i při otoku po nadměrné zátěži nebo bolesti před a po cvičení. A univerzální obdélníkový zábal nesmí chybět v žádné domácnosti. Lze jej použít na jakoukoliv část těla, ideálně poslouží při bolesti uší či zubů, ale i při migréně.
 
Zasloužíte si relax

TheraPearl Zábal na záda + TheraPearl Maska na oči. Výborně zvolená velikost zábalu TheraPearl dokáže pokrýt celou část zad, která vás trápí. Drží pevně na místě a nebrání pohybu. Přináší úlevu při bolesti horní i dolní části zad, osvědčí se všude tam, kam zábal přiložíte. Skutečnou pomoc poskytne i ženám, které trápí bolestivá menstruace. A díky skvěle padnoucí oční masce TheraPearl s klidem zapomeňte na boj s čajovými sáčky, které jste dosud používali ráno po bezesné noci, nebo během útrpných pylových alergií proti oteklým a unaveným očím. Otoky bleskově ustoupí, maska pevně drží na místě a nebrání pohodlnému spánku či odpočinku. Přináší také úlevu při problémech s dutinami, při bolestech hlavy, ale i otoku očí po chirurgickém zákroku.

Fyzioterapeutka Mgr. Monika Házová o TheraPearlu: „TheraPearl ráda používám ve své praxi i doma. Zaujala mě možnost použít jeden zábal na chladovou i tepelnou terapii. Použití je velmi snadné a rychlé. Je to výborný pomocník při zvládání bolesti a podpoře hojení.“