Svátek zamilovaných se blíží mílovými kroky a je nejvyšší čas zamyslet se, čím svou drahou polovičku obdarujete. Řetězec prodejen KiK připravil velmi pestrou nabídku vhodných tipů na dárky.

Překvapte svého miláčka snídaní do postele

ValentýnO tom, že láska prochází žaludkem, snad již nikdo nepochybuje. Na svátek zamilovaných překvapte svého miláčka snídaní do postele. Tematický servírovací servis se stolkem do postele oceníte nejen při příležitosti svatého Valentýna, ale těšit se z něj můžete po celý rok. V prodejnách KiK zakoupíte snídaňový stolek do postele za 219 korun, k tomu si lze pořídit misku na müsli, hrnek na kávu za 49 korun a vkusný talíř za 45 korun.    

Noční prádlo je dárek, který potěší a je praktický

ValentýnDámské noční prádlo je dárkem, kterým nikdy nic nezkazíte. Jeho hlavní výhodou je prodyšnost. Navíc je vyhledávané i díky tomu, že se v nich žena cítí pohodlně. V řetězci KiK si můžete vybrat noční košili za 159 korun, kalhotky na spaní za 105 korun a string kalhotky za 55 korun. Mimo jiné zde zakoupíte i push-up podprsenku za 139 korun.

Ke kvalitnímu spánku přispěje i povlečení renforcé

ValentýnMálokdo si uvědomuje vliv ložního prádla na kvalitu spánku. Povlečení renforcé je vyráběno z čisté organické bavlny. Je velmi příjemné  na dotek, měkké a pružné. Vyznačuje se výbornou prodyšností a savostí. V prodejně KiK zakoupíte soupravu povlečení renforcé s valentýnskou tématikou ze 100% bavlny za 349 korun.

Kosmetická dárková sada je univerzální dárek pro partnerku, maminku i babičku

ValentýnVýhoda dárkových balíčků spočívá v tom, že obdarovaný většinou dostane více dárků najednou. Tento set obsahuje sprchový gel, pěnu do koupele a tělové máslo s vůní růží. V KiK k dostání za 159 korun.

Kytice z ovocného želé

ValentýnChcete být originální? KiK doporučuje tuto sladkou květinu ze želé bonbónů, kterou překvapíte, potěšíte a uspokojíte chutě milovníka sladkého mlsání. V prodejně KiK za 105 korun. 

První filiálka společnosti KiK byla otevřena v roce 1994 v Düsseldorfu - Gerresheim panem Stefanem Heinigem. Úspěch společnosti KiK Textilien a Non-Food GmbH je založen na vzniku nového obchodního modelu: textilního diskontu. Textil je hlavním pilířem nabídky a představuje cca 70 % celého sortimentu. Sortiment textilu doplňuje Non-Food zboží jako například dárkové předměty, domácí textil, doplňky, hračky a psací potřeby.

V současnosti je textilní diskont v Top Ten největších provozovatelů německého maloobchodu a provozuje 3 200 filiálek v Evropě, z toho 2 600 v Německu. V České republice se nachází přes 180 filiálek a jejich počet každým rokem roste. Na Slovensku lze nakoupit ve více jak 70 filiálkách. Více než 20 000 zaměstnanců se každoročně podílí na hospodářském úspěchu společnosti KiK a rozšiřování prodejní sítě o cca 200 filiálek. Dlouhodobým cílem společnosti je zvýšení počtu filiálek na 4 000 v Evropě. Výhodné ceny se orientují především na rodiny s dětmi, mladé maminky, stejně jako zákazníky, kteří rádi levně nakupují. Každý zákazník se může obléci od ponožek až po čepici za méně než 900 korun.

Reklama