Chcete udělat radost vlastním dětem nebo dětem svých přátel? Darujte jim CD s písničkami a pohádkou, které jsou nazpívané a namluvené na jejich konkrétní jména. Mikuláš a Vánoce se blíží! Pokud tedy přemýšlíte o dárku, který dítě nejen potěší, ale podpoří i rozvoj jeho hudebních dovedností a představivosti, věnujte mu CD od vydavatelství Milá zebra. CD je určené pro děti ve věku 1 až 5 let a je k dostání ve vybraných knihkupectvích a internetu. Nechte děti se zaposlouchat do deseti písniček a bonusové pohádky o žabí princezně nebo princi, kde budou hlavními hrdiny. Vybrat si můžete z 96 jmen.

zebra

O významu hudby pro rozvoj dětské osobnosti není třeba příliš hovořit, tak tedy jen stručně! Dítěti může hudba navozovat podobné pocity jako dospělému – uklidnění, rozveselení, únik od starostí a problémů. Známá hudba v jemnějším rytmu dítě uklidní, veselejší, rychlejší písničky jej naopak nabudí k aktivitě a pohybu, tolik potřebnému ke zdravému vývoji. Tanec, v podání dětí spíše rytmický pohyb za zvuků hudby, rozvíjí jeho motoriku. K tomu všemu můžete u personifikovaného CD přičíst fakt, že v každé písničce se jméno dítěte objeví nejméně třikrát, čímž je podněcována jeho fantazie a podpora zdravého sebevědomí.

zebra

Personifikované CD s písničkami a pohádkou slavilo velké úspěchy na Slovensku, nyní si budou moci u osobně laděných písniček zatancovat i holčičky a kluci u nás. Holčičky budou usínat u pohádky o žabím princi a o sobě, chlapci budou hlavním hrdinou pohádky o žabí princezně. „Poslechnout si písničku či pohádku, v níž hrajete hlavní roli, komu by to v dětství neudělalo radost,“ říká Ľudovít Tóth, jednatel společnosti AWARD SK, která CD pro český trh pod značkou Milá zebra připravila. „Jen si přiznejme, kolik z nás mění jména při čtení dětem, aby pohádka seděla právě na našeho potomka?“

zebra

Mediálním partnerem CD Milá zebra je vydavatelství Mladá fronta a jeho tituly Sluníčko a Maminka, a také server www.mojechytredite.cz. Na internetu je CD k dostání za 239 korun, za 249 korun ve vybraných knihkupectvích.

Seznam prodejních míst:

  • Palác knih Luxor (Václavské náměstí 41, Praha)
  • Knihcentrum Praha Europark (Nákupní 389, Praha 10 )
  • Knihcentrum Caffé OC Olympia (U Dálnice 777, Brno – Modřice)
  • Knihcentrum Opava (Hrnčířská 5, Opava)
  • internetový obchod www.mojechytredite.cz

Veškeré informace o distribuci, dostupných jménech a také ukázky písniček najdete na webových stránkách: www.milazebra.cz.  

Videoukázky písničkového CD pro holčičky:

Videoukázky písničkového CD pro kluky:

Reklama