„Pepovi a jeho ženě už to dlouho neklapalo, takže si nemyslím, že jsem byla hlavní příčina, jen jsem jejich rozchod asi trochu uspíšila. Je mi líto jejich společné pětileté dcery Elišky, ale nedá se nic dělat, a i pro ni bude lepší, když bude mezi rodiči pendlovat, než aby doma poslouchala, jak se pořád hádají. Jsem moc ráda, že to jeho žena vzala rozumně, že neměla potřebu si mě najít a zmlátit mě. Oceňuju, že k nám Elišku bez problémů pouští, i když jsem doma i já, je to prostě rozumná ženská,“ tvrdí Dáša.

Přídavným jménem rozumná ovšem podle svých slov nemůže označit Josefu maminku a svou potenciální budoucí tchyni. Ta udělala z rozchodu největší problém. Na svého syna naštvaná není a veškerou vinu shazuje na Dášu. Kudy chodí, tam o ní tvrdí, že rozvrátila rodinu a rozhodně nezůstává jen u slušných výrazů. Scénu přišla ztropit i k Dáše do práce.
case.jpg
Foto: Shutterstock

„Pracuju na recepci jedné firmy a ona mě tam přišla přede všemi seřvat. Sprostě mi nadávala, až se mě musel jeden pán zastat a požádat ji, ať laskavě odejde. Mezi všemi těmi nadávkami bylo také zvolání, že mě proklíná. Nebrala bych to moc vážně, ale ona je taková trochu čarodějnice, od Pepy vím, že vykládá karty, má doma křišťálovou kouli a taky se mi od té doby začaly dít podivné věci,“ říká Dáša.

Večer po údajném prokletí začala Dáša trpět velkou migrénou, která ji na tři dny vyřadila z provozu. Častěji se jí teď také bez příčiny spouští krev z nosu. Asi po týdnu zjistila, že někde ztratila oblíbený přívěšek, který jí jako malé holčičce darovala babička. Taky se začala víc hádat s Pepou a Dášině mamince diagnostikovali chronickou nemoc. A aby toho nebylo málo, v zaměstnání se hovoří o propouštění.

„Na černou magii moc nevěřím, ale zdá se mi, že tohle je až moc špatných náhod najednou. Pepa mi tvrdí, že jsou to blbosti, že tomu snad nemůžu vůbec věřit. Kdyby prý jeho máma byla opravdová čarodějnice, proč by si neodčarovala dvacet kilo nadváhy a deset let vrásek. Dělá si z toho srandu, ale já mám velké obavy. Dokonce jsem si na internetu hledala, jak se zbavit prokletí a vážně uvažuju, že navštívím nějakou čarodějnici, která mě zase odkleje,“ uzavírá Dáša.  

Čtěte také:

Reklama