natalia.jpg

Foto: Profimedia

Definuje se jako „herečka, která zpívá“ a když viděla, že jí hudba bere energii k rozvoji její skutečné vášně – umělkyně, tížilo ji to. Věrna sama sobě se rozhodla nevydávat další alba v době, kdy její hudební kariéra vzkvétala. Po premiéře minisérie Santa Evita (Svatá Evita), která je ke shlédnutí na Disney+, však herečka prozradila, že svou hudební kariéru obnoví. Kromě toho prozradila, že natočila videoklip s Lali Espósito a Soledad Pastorutti, který vyjde už velmi brzy.

Poslední sólové album hvězda Divokého anděla vydala před 20 lety.  Šlo o album Turmalina. V posledních letech pak vytvořila pouze několik singlů a adaptací písní, včetně písně United By Love, jedné z hymen mistrovství světa ve fotbale v roce 2018.

„Za velmi krátkou dobu vyjde krásné video, které jsme natočily se Sole a Lali, na píseň, jež jsme společně nahrály,“ prozradila uruguayská kráska během vysílání Implacables. Také oznámila, že se bude podílet na písni se skupinou La Delio Valdez. „A je tu uruguayská zpěvačka jménem Ana Prada, se kterou jsem si také zazpívala. V tuto chvíli přicházejí na řadu duety,“ říká Oreiro.

Za krátko se také objeví jako moderátorka v show Quién es la máscara, v češtině byl pořad vysílán pod názvem Zlatá maska. „Začali jsme natáčet na konci srpna. Úplně mě to nakoplo a velmi potěšilo. Je to další velká výzva, úplně jiná. Jsou to nové dveře, které člověk otevírá,“ říká.

Nebude to ale poprvé, co bude Natalia Oreiro něco moderovat. Dva roky po sobě se totiž objevila v této roli pro uruguayskou verzi Got Talent (v česku Česko Slovensko má talent) a také moderovala La Voz Uruguay (Hlas Uruguaye).

Zdroje: La Nacion, La Nacion 2,  Implacables