Dopřejte svým nejbližším co nejlepší možný start do nového školního roku. Stolní lampičky Philips mohou pomoci školákům získat skvělé výsledky, jelikož díky unikátní technologii pomáhají zvyšovat soustředění a studijní proces je s nimi příjemnější. Nechceme snad všichni jasnější budoucnost pro naše děti?

Philips Lighting, nejvýznamnější světový výrobce osvětlení (Euronext Amsterdam ticker: LIGHT) vám pomůže připravit se na další školní rok a spolu s ním i nové povinnosti.  Vytvořte pro své školáky příjemné prostředí, které jim usnadní studijní povinnosti a zpříjemní volnočasové aktivity.  Philips přináší originální, praktické a nadčasové osvětlení, které rovnoměrně osvětlí studijní či pracovní plochu tak, aby se světlo od hladkého povrchu neodráželo, a je tak po delší práci nebolely oči. Díky simulaci denního světla také napomáhá lepší koncentraci. Pokud máte doma předškoláka, který ještě nemusí vysedávat nad domácími úkoly, ale přesto chce být jako starší sourozenec, udělejte radost i jemu stolní lampičkou. Pro menší děti navrhnul Philips Lighting stolní osvětlení Disney ve stylu oblíbených hrdinů, které si zamilují ti nejmenší a vy jako rodiče oceníte jejich bezpečné provedení bez ostrých hran.

lampaStolní lampička, která neunaví oči a pomáhá lépe se soustředit

Zrak je naším nejdůležitějším smyslem, jehož prostřednictvím získáváme až 87 % informací. V dnešní době je přitom na oči vyvíjen čím dál větší tlak již od školních let. Studenti a školáci se musí aktivně soustředit a jejich pracovní prostor bývá často nedostatečně osvětlen. To má za následek bolest očí, špatnou koncentraci a celkovou únavu. Lampička Philips Caliper díky unikátní LED technologii redukuje ostrou záři běžného osvětlení, kdy ještě často i po zhasnutí zůstává v očích pocit bílé skvrny. Zároveň se světlo neodráží pouze v jednom bodě, ale je rovnoměrně rozprostřeno, a je tak pro oči příjemnější. Tím dochází ke snížení únavy a zefektivnění aktivity, neboť napomáhá udržet pozornost. Váš student se tak může učit nebo trávit čas nad oblíbenou knížkou dlouho do noci, aniž by tím trpěly jeho oči.

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena stolní lampy Philips Caliper je 3700 Kč.

lampaStolní lampičky Philips Disney pro všechny školáky i předškoláky

Philips Lighting myslí i na ty nejmenší a přináší jim stolní lampičky s motivem oblíbených hrdinů od studia Disney. Pokud máte doma předškoláky, tou nejlepší přípravou pro jejich nástup do školy je kvalitní a zároveň designové osvětlení, které zpříjemní chvíle u stolu a pomůže zapálit jejich nadšení. Nejmenší školáci, kteří začínají trávit čas psaním domácích úkolů, ocení přívětivě hřejivé světlo a snadné ovládání. Lampičky jsou uzpůsobeny tak, aby perfektně seděly na stole a minimalizovaly nebezpečí možného pádu. Jejich povrh je hladký, bez ostrých hran, a tak budete mít jistotu, že jsou naprosto bezpečné. Osvětlení Philips Disney vykouzlí v každém dětském pokojíčku pohádkovou atmosféru, která přemění jakoukoliv činnost v čas zábavy i odpočinku. Nejmenší členové vaší rodiny si můžou vybrat z kolekcí Spider-man, Disney princezny, Avengers hrdinové, Frozen: Ledové království či Star Wars.

Nezávazná spotřebitelská cena stolní lampy Philips Disney je 890 Kč.

Více informací naleznete ZDE.

Reklama