Posuvné dveře otevírají vám i vašemu interiéru nové možnosti. Jsou rafinované, jednoduché, praktické a za každých okolností elegantní!

dveře

Již dávno minuly doby, kdy jste přišli do obchodu s interiérovým vybavením a vybírali si ze dvou typů dveří – je libo bílé nebo hnědé? Tak jednoduchý teď už výběr interiérových dveří rozhodně není, ale o to je to celé zábavnější. Interiérový design si hraje se vzhledem jednotlivých prvků i jejich praktičností. Výsledkem jsou rafinovaná řešení, která nám usnadňují život a navíc se na ně nemůžeme vynadívat. Typickým příkladem jsou posuvné dveře, které se stanou vkusným a originálním doplňkem každého interiéru. A jako další alternativa pro ušetření prostoru mohou být i skládací dveří např. od firmy CAG.

Posuvné dveře – na stěnu nebo do pouzdra? To je, oč tu běží.

Oceníte je hned v několika situacích. Typicky jsou posuvné dveře doporučovány, pokud v interiéru řešíte problémy s nedostatkem místa. Oproti otočným dveřím ušetříte mnoho cenných centimetrů, které jinak potřebujete při otevírání dveřního křídla. Máte ale na výběr – dáte přednost posuvným dveřím, které se posouvají na stěnu, nebo si vaše srdce získají posuvné dveře, u kterých se dveřní křídlo zasouvá do stavebního pouzdra? Představíme si výhody obou variant.

dveře

Čistá práce! Posuvné dveře na stěnu vyžadují minimum stavebních úprav.

Posuvné dveře na stěnu představují kompromis, který vás dostane do kolen. Jsou rozhodně atypické, takže se nemusíte bát toho, že by váš interiér s nimi působil fádně a okoukaně. Věřte, že nebude. Uspoří vám místo, které by při otevírání klasických otočných dveří zabralo dveřní křídlo. Nespornou výhodou posuvných dveří na stěnu je však jednoduchá montáž, která je proveditelní i bez stavebních úprav. Pokud zrovna nestavíte novostavbu, pravděpodobně neplánujete změnit své interiéry ve staveniště. Posuvné dveře na stěnu jsou přesně pro vás!

dveře

Výsledek obrázku pro sliding door

Posuvné dveře do pouzdra – upoutají pozornost a prosvětlí interiér

Skutečně vychytanou „designovkou“ představují posuvné dveře do stavebního pouzdra. Profesionální designéři při zařizování interiérů často hledají takzvaný „focal point“ – tedy bod, na který se bude ubírat pozornost každého, kdo vstoupí do místnosti. Takovým bodem může být zajímavý dekorační prvek, originálně řešené křeslo, obraz… Mohou to být ale i dveře. Posuvné dveře zasouvající se do stavebního pouzdra vynikají ojedinělým minimalistickým vzhledem a rafinovanou jednoduchostí. Váš interiér s nimi „prokoukne“ a vy si budete připadat jako profesionální designéři.

dveře

Celé kouzlo posuvných dveří do pouzdra tkví v tom, že když je otevřete, tak jednoduše „zmizí“. Pokud tedy budete chtít, může být váš interiér jako mávnutím kouzelného proutku bez dveří. Výsledkem tohoto jednoduchého kouzla je odlehčení interiéru, jeho provzdušnění a prosvětlení. Zatímco klasické otočné dveře nenabízí neomezené možnosti, co se týče velikosti, posuvné dveře mohou uzavírat i otvor větší, než je běžné. Tím dostanete do vašeho bydlení více světla, které může proudit z jedné místnosti do druhé bez omezení.

Eclisse – stavební pouzdra netušených možností

V naší nabídce najdete perlu mezi stavebními pouzdry, a to pouzdra firmy Eclisse. Eclisse vyrábí stavební pouzdra již od roku 1989 a od té doby neustále pracuje na zdokonalování technologií, zjednodušování designu, modernizování, vyhledávání těch nejlepších materiálů. Vás ale pravděpodobně zajímá, co posuvné dveře do pouzdra Eclisse mohou nabídnout právě vám. Naše odpověď zní: širokou škálu možností. Je libo něco skutečně elegantního a minimalistického? Nabízíme vám bezobložková pouzdra Eclisse Syntesis, která „nezatěžují“ interiér ničím navíc. Ale to zdaleka není vše. Do pouzdra se mohou zasouvat dveře jednokřídlé i dvoukřídlé, popřípadě se dveřní křídlo může skládat do pouzdra i teleskopicky – Eclisse Teleskop.

dveře

Hlavním cílem stavebních pouzder Eclisse je elegantní praktičnost. A proto ani stěna, v níž je instalované pouzdro, nemusí zůstat nevyužitá. Díky skvělé technologii Eclisse na ní můžete umístit zásuvky, vypínače, osvětlení, zkrátka a jednoduše – i v místě, ve které je kapsa pro dveřní křídlo, je možné vést elektřinu. Problém není ani zavěšení nábytku či dekorací. Pouzdra Eclisse vám umožní zacházet se stěnou, jako by v ní žádné dveře nebyly.

Proč posuvné dveře v interiéru tolik obdivujeme? Protože boří překážky a otvírají nové možnosti. Vynikají jednoduchostí, a zároveň neuvěřitelnou rafinovaností. Svým vzhledem jsou velmi atraktivní a originální. Do stavebního pouzdra můžete jakýkoli typ vnitřních dveří a můžeme vám slíbit, že se vám rozhodně hned tak „neokoukají“.

dveře

Rádi Vás uvítáme v našem stylovém showroomu 330 m2 na Praze 4 (www.mand.cz), kde si můžete všechny typy posuvných dveří vyzkoušet. Dále u nás najdete interiérové dveře a dřevěné dveře z masivu a samozřejmostí je obrovská prezentace kování na dveře a dveřních klik.