Monkee napsala dle svých slov litanii, popsala své strasti se soutěžemi i s rubrikami. Přeje si však, aby se duch magazínu nezměnil.

Ž-in nebo -out?

Tak já sama za sebe postrádám důsledné dotahování soutěží, často urgujeme vyhlášení výsledků nějaké už ukončené. Nešlo by nějak dořešit spárování vyhlášení soutěže a vyhlášení výsledků? V archivu soutěží mám totální maglajz. Stejně tak chybí recenze čtenářek, které byly vybrány k otestování nějakého produktu (barvy na vlasy).

Rest redakce: žádná informace o uhánění a případně dohnání Karla Rodena k Rozhovoru roku 2010, a to už je třetina roku za námi.

Další věc: vznikla-li nějaká zajímavá série článků či reportáží, většinou přes kladné ohlasy čtenářek na můj vkus docela rychle upadla do historie.

To mi evokuje problém, se kterým zápasím od registrace tady „u vás“. Dohledání něčeho zajímavého v historii je opravdu oříšek na dlouho. Pokud si to ihned nedám do oblíbených, systém načítání archivu jednotlivých rubrik je doslova k zlosti. Proč se mi při stránkování na „starší stránky“ opakují tytéž, jednou jako starší, podruhé jako novější články - to je tedy matení nepřítele tělem :-(

Články=příspěvky čtenářek jsou různě „sázené“ do jednotlivých rubrik, ale jsou proložené články redakce, takže opět lehký chaos dohledat něco po 5 měsících, nedej bože po patnácti. A přitom je tu rubrika Bulvár s podrubrikou Naše čtenářky - proč Našim čtenářkám nevykopírovat o level níž jednotlivé rubriky? Píšu to dost srozumitelně? Prostě pod Čtenářkami bych si dohledala jakékoliv téma, ke kterému přispívaly.

Poslední věc, kterou bych chtěla zmínit: soutěže. Někdo má rád vdolky, jiný zase holky a proto by, podle mě, měl být vyvážený poměr mezi vědomostními soutěžemi (a že je holky redaktorský umí udělat pěkně!!!) a klikačkami, které Vy potřebujete a čtenářky se dělí na ty, které „Ano, to můžu“ a ty, které „Už zase? Na to nemám nervy/čas/náladu“.

K výběru denních témat se nevyjadřuju. Když se mi líbí, přispěju, když ne, mlčím. Jen mi moc nevoní přidělování „háklivých“ témat Jakubovi, prostě je to chlap a ani svými dlouhými vlasy mě neošálí...

Zjišťuju, že jsem napsala litanii, tak končím. S přáním, že Ž-in zůstane zachována ve své specifické podobě, včetně reakcí redaktorů v diskuzích (bourajících bariéry mezi redakcí a čtenářskou obcí).
Howgh, monkee

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji milá Monkee za příspěvek.

Soutěže, nebudete mi to asi věřit, ale soutěže jsou i pro nás občas velká potíž. 95 % proběhne do začátku do konce naprosto bez problémů. Vše od vyhlášení soutěže po slosování a odeslání výher klapne, jak má. Pak se ale vyskytne soutěž, kde něco selže. Nejčastěji klient, nebo Česká pošta. Vina leží na nás, a my na odstranění té chyby nemáme vliv. Vaše zloba je namířena na nás. A já se vám v podstatě nedivím. Věřte mi, že ale děláme vše, co je vnašich silách, aby problémy se soutěžemi nebyly. Na starosti to má dobrá duše našeho magazínu Věra Forejtová -vera.forejtova@zena-in.cz

Pokud máte nějaký problém s vyhodnocením a nedosláním výhry, obraťte se na ni.

Ke článkům, co mizí v nenávratnu. Ono to v deníku ani jinak nejde. Prostě vychází toho u nás hodně a každý den. Způsob, jak to změnit, je, že přestaneme vycházet. Ale poté co jste už několikátá, co nám říká, že má problémy s orientací v rubrikách a historii, se nad tím s programátorem Lukášem Čejkou zkusíme zamyslet a změnit to na přehlednější systém. Vítáme všechny vaše nápady, jak to udělat.

A k vědomostním soutěžím - beru to jako věc k zamyšlení... Probereme to na poradě.

Ještě jednou děkuji za vaši litanii a přeji krásný den.

Karel Roden - slíbený rozhovor. Snažili jsme se ho kontaktovat, zkoušeli to různě. Šli jsme na něj i přes mého kamaráda režiséra Petra Nikolajeva, co s ním natáčel Lidice. Ale Karel Roden s médii komunikuje zřídka. Zatím se nám ho nepodařilo přesvědčit. Ale budeme na tom dále pracovat.

U recenzí netuším, kde je problém a co se děje. Prověřím to v obchodním oddělení...

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama