Sex by sice neměl mít žádné hranice a měli bychom si jej užívat do sytosti, jenže … Občas se prostě stane, že ne vše klapne podle našich představ, a to je pak na světě parádní trapas. O svých postelových faux pas nám povypráví šestice žen.

sex

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Aneta, 26 let

Jsou to asi dva roky, co se mi to stalo. Myslím, že na to už nikdy nezapomenu. Popíjely jsme s kamarádkami a mně se zalíbil jeden chlap. Odvezla jsem si ho hrdě domů. Líbil se totiž nám všem, ale sbalila jsem ho já. Vrhli jsme se zhurta na věc. Trochu mě překvapila abnormální velikost jeho nářadíčka. Prvních patnáct minut to bylo skvělé, jenže pak to začala být divočejší a ejhle. Pocítila jsem ukrutnou bolest a cítila teplo v klíně. Tenhle nadsamec mě natrhl. A to opravdu dost. Krve jako z vola a já plakala. Nevěděla jsem, co dělat. Pán se nezmohl na nic jiného, než se sebrat a odejít. Alespoň, že slušně poděkoval. Rádo se samozřejmě stalo. Od té doby jsem už opatrnější, přeci jen návštěva pohotovosti s tímto úrazem nebyla zcela příjemná.

Kamila, 28 let

Byli jsme s přítelem prvně u jeho rodičů na návštěvě. Večer nás chytla velká chuť. Dali jsme si sympatickou rychlovku u garáže, protože jsme nechtěli dělat bordel v pokoji, který byl vedle ložnice rodičů. Netušili jsme ale, že nás sleduje jeho táta. Ten slyšel nějaký hluk a šel se podívat na kameru. Ani si nechci představit, co všechno viděl. Když jsme přišli dovnitř, řekl nám, ať si to příště necháme spíše do pokoje. Ráno u snídaně bylo celkem trapné ticho a všichni jsme na sebe jen koukali.   

Míla, 29 let

Nevím, jestli mou příhodu považovat za trapas, ale divný to bylo. Našla jsem si nového přítele a po pár týdnech došlo konečně na sex. Já se nemohla dočkat. Vše bylo perfektní a připadala jsem si jako princezna. Pěkně se o mě staral, byl moc šikovný. Pak jsem mu to chtěla oplatit. Byla jsem asi vážně dobrá. Dotyčný totiž místo roztoužených vzdychů vydával zvuky jako kočka. Vážně. Normálně mňoukal. Nevěřila jsem vlastním uším a snažila se svůj sluchový orgán vypnout. Bohužel se nepovedlo. Když se blížil do finále, mňoukal rychleji a rychleji. Já to nevydržela a vyprskla smíchy. Nemusím vám ani říkat, jak to skončilo. Teď když jdu s někým do postele, modlím se, aby neštěkal.

Sexualita je maximem zasvěcenosti člověka.
Jean Cocteau
(zdroj: www.citaty.net)

Táňa, 36 let

Co jsem nerozdýchala já, bylo, když na mě jeden můj milenec vytáhl vibrátor své přítelkyně. Musím říct, že nic odpornějšího jsem nezažila. Nevím, jestli to je jen můj pocit, ale tohle je vážně fuj. Ten chlapík byl ještě naštvaný, že jsem se oblékla a s průpovídkou, že je to dobytek, jsem odešla. Nebyl to ale pouze on, co to na mě zkusil. Stalo se mi to ještě asi 3x s různými muži. To si fakt pánové myslí, že vibrátor jejich partnerky je pro nás jako extra rajc?

Iva, 40 let

U mě se nejednalo o postelový trapas jako takový, ale se sexem to souvisí. S manželem i po x letech manželství nám to skvěle klape. Milujeme se několikrát týdně, když to okolnosti dovolí. Nikdy jsme si nedávali extra pozor, jelikož naše dítě tvrdě spí. O to víc jsem byla překvapená, když nás syn začal předvádět pohyby kopírující sexuální praktiky. Říkala jsem si, že mám jen bujnou představivost. Ovšem pak si mě pozvala na kobereček učitelka ze školky. Bylo mi doporučeno, ať si před mladým dáváme pozor. Prý na svých kamarádkách, občas kamarádech a dokonce i paní učitelce velmi rád předvádí maminku s tatínkem. Má to tak propracované, že u toho i sténá. Hanba mě fackovala ze všech stran. Nejhorší je, že to mladý má jako kulturní vložku, ukazuje to všude a já ho to nemůžu odnaučit.

Pavla, 45 let

Jsem čerstvě rozvedená a zase si užívám nespoutaného života. Nedávno jsem „klofla“ jednoho milého zajíčka. Byl ze mě nervózní a mně se to líbilo. Když došlo na sex, bylo znát, že moc zkušený není. Nandala jsem mu tedy kondom, lehla si a on na mě. Přišlo mi zvláštní, že se nic neděje. Já už byla naprosto vzrušená a pobídla ho, ať jde do mě. Jen mi oznámil, že už ve mně je. A vážně byl. Jen já jeho tenký penis necítila. Místo kvalitního a divokého sexu, jsem měla doma plačící hromádku neštěstí. Na tohle už fakt nemám.

Čtěte také:

Reklama