Výběr postelí je vždy ovlivněn několika kritérii. Důležitým ukazatelem je cena postele. Někdy se musíme vejít do určitého limitu, který jsme si stanovili. Chceme vám nyní představit postele  dvoulůžka do 10 000,-. Kvalitní postel nemusí být drahá. Proto jsme se obrátili na JMP Studio zdravého spaní, aby pro náš článek vybrali několik zajímavých tipů na kvalitní postelové rámy za příznivé ceny. Chceme vám tedy doporučit postele dvoulůžka do 10 000,- (cena bez roštů a matrací).

Jaké jsou naše tipy?

Karlo (7660,-), Laura (7680,-)

Jmp

Postel Karlo

Obě postele se vyrábějí v provedení LTD (lamino) a na výběr je dvanáct barevných odstínů – imitace dřeva. Postele můžete vybavit praktickým úložným prostorem s odklápěním nebo zásuvkami pod postel. V základním provedení mají postele klasické „ostré“ rohy, za příplatek 10 % můžete objednat příjemné oblé rohy lůžka. Postele mají vyšší lehací plochu – z postele se tak lépe vstává i vyším postavám i těm dříve narozeným. Postele Karlo a Laura patří k nejoblíbenějším modelům. 

JmpPostel Laura

Tereza (8730,-)

Jmp

Postel je vyrobena z masivní borovice s povrchovou úpravou olej. Na výběr je šest barevných odstínů – olejovaná povrchová úprava dává vyniknout krásné struktuře dřeva. Postel má vyšší lehací plochu. Postel je možno vybavit úložným prostorem.

Erin (9260,-)

Jmp

Erin je postel v provedení jádrový buk nebo americký ořech – přírodní dýha. Můžete vybírat ze tří typů čel - dýhovaný panel (9260,-), příčky (9680,-) nebo efektní čalouněné čelo (10480,-). Pod postel je možno umístit zásuvku.

Anny (7200,-)

Jmp

Anny je postel v rustikálním stylu. Na výběr jsou dvě barevná provedení – buď přírodní nebo bílá v kombinaci s hnědou - hnědá lišta na hraně čel.

Více v nabídce JMP Studia zdravého spaní www.loznice.cz – zde si můžete postele, ložnice a další doplňky objednat i v online obchodě.

Reklama