Většina dnešního nábytku se vyrábí z dřevotřísky. Je to sice levné a rychlé řešení, ale podle toho také vypadá jeho životnost. Pokud patříte mezi spotřebitele, kteří hledají kvalitu a nadčasový design, nemůže vás takový nábytek uspokojit.

Mnohem lepší volbou bude nábytek vyrobený z masivního dřeva, který je návratem k poctivému řemeslu a tradicím. Možná se vám vybaví nábytek vašich babiček. Sloužil desetiletí, protože byl vyroben s láskou a hlavně z kvalitního dřeva.

postel

Je dobře, že někteří výrobci nábytku se k takovým tradicím vrací a místo levné dřevotřísky používají masivní dřevo. Třeba buk.

Buk je jedním z nejkvalitnějších dřev na výrobu nábytku. Bukové dřevo je velmi tvrdé, a odolné, proto se ideálně hodí třeba na výrobu postelí. Postel patří mezi nejvíce namáhané druhy nábytku, takže by měla být především pevná a stabilní.

Akční postele z masivního buku jsou vyrobeny ze silného materiálu (tloušťka 40 mm).

Velkou předností těchto postelí je, že si ji můžete vybrat takřka na míru. Co to znamená?

postel

Máte možnost zvýšené lehací plochy, což určitě ocení lidé se sníženou pohyblivostí a senioři. Postel se dá vybavit praktickými úložnými prostory pro odklápění nebo zásuvkami pod postel.

Důležitou roli při výběru nábytku hraje vzhled a povrchová úprava, na kterou hlavně ženy hodně dají.

 Postele jsou vyrobeny v nadčasovém designu, který nepodléhá módním trendům, a příjemným bonusem je i výběr z několika barevných odstínů.

postel

Takže si kvalitní postel můžete dokoupit do již zařízené ložnice a přizpůsobit tak její design stávajícímu nábytku.

To už stojí za úvahu, co říkáte?

postel

Masivní bukové postele se slevou 30%

Buk je jedna z nejtvrdších dřevin. Akční postele z masivního buku jsou vyrobeny ze silného materiálu (tloušťka 40 mm). Mají možnost zvýšené lehací plochy a můžete vybírat z několika barevných odstínů. Postele je možno vybavit praktickými úložnými prostory pro odklápění nebo zásuvkami pod postel. Postele Romana, Timea, Stela, Lena, Anet, Tatiana, Diana a Sandra.

 

Více na www.loznice.cz

Reklama