Kampaň #BuildToGive, která se koná již šestým rokem po sobě, vyzývá rodiny po celém světě, aby postavily dárek z kostek LEGO a sdílely ho na sociálních sítích nebo na stránkách LEGO Life s použitím hashtagu #BuildToGive.

637f5b988855dobrazek.png

Za každý postavený a sdílený dáreček sdílený do 31. prosince daruje skupina LEGO Group stavebnici LEGO dítěti, které si potřebuje hrát, a dá tak až dvěma milionům dětí v nemocnicích, dětských domovech nebo zranitelných komunitách po celém světě možnost o letošních svátcích zažít radost a hrát si.

Zapojit se je snadné a každý dárek se počítá – velký nebo malý, kulatý nebo hranatý, barevný nebo jednobarevný! Naše studie LEGO Play Well zjistila, že hra pomáhá stmelovat rodiny a činí je šťastnějšími, takže jaký je lepší důvod dát rodinu dohromady a darovat radost ostatním.

637f5b290aa31obrazek.png

Od roku 2016, kdy iniciativa #BuildToGive skupiny LEGO Group začala, bylo darováno více než 4,5 milionu sad LEGO, přičemž v letošním roce se společnost chystá darovat zatím největší počet stavebnic, a to 2 miliony.

9 z 10 rodičů na celém světě věří, že hra může dětem pomoci rozvíjet základní životní dovednosti, jako je kreativita, komunikace a sebedůvěra – vlastnosti, které mohou být zásadní pro jejich budoucí úspěch a pohodu – a #BuildToGive je jen jedním ze způsobů, jak se společnost snaží pomáhat dětem po celém světě prostřednictvím nabídky příležitostí ke hře a učení.

Iniciativa #BuildToGive je součástí širší kampaně skupiny LEGO Group „Postavte si hravé Vánoce“, která bude inspirovat rodiny, aby si během Vánoc užívaly společné chvíle a zábavu. V rámci kampaně představí ikona svátečního hraní společnosti LEGO Group, Katy Perry, na sociálních sítích klip s jejím vlastním dárkem, který postavila pro #BuildToGive. „Líbí se mi, že LEGO Group pomáhá proměnit rodinnou hru v okamžik darování pro rodiny na celém světě. Skvěle jsem si užila stavění mého dárku ve tvaru ohňostroje a nemůžu se dočkat, až uvidím návrhy ostatních rodin po celém světě!“ uvedla Katy Perry.

Stránka #BuildToGive na webu LEGO.com bude plná inspirace ke stavění a také tipů na stavění dárků, které pomohou rodinám být při tvorbě svých návrhů co nejkreativnější. Bude také obsahovat informace o tom, kde si mohou svůj dárek postavit v některé z prodejen LEGO po celém světě.

Více informací o kampani a o tom, jak se do ní zapojit, najdete na LEGO.com/BuildToGive.

Pro čtenářky jsme ve spolupráci se společností LEGO Group připravili exkluzivní soutěž – 5 z vás může vyhrát stavebnici LEGO® Vánoce na hlavní ulici (10308), která doslova dýchá sváteční atmosférou.

Soutěžní úkol je jednoduchý:

Stačí postavit společně dárek z kostek LEGO (inspirovat se můžete návodem níže), sdílet ho s #BuildToGive na svých sociálních sítích a poslat nám printscreen příspěvku na soutežní e-mail: soutez@zena-in.cz!

Příspěvky můžete zasílat do 31. 12. 2022

Brand-2HY22-Single-Image-PI-GLOBAL-ENG-AID2203013P2GL-1-.jpg

Reklama