Dneska přijde asi hodně anonymních příspěvků. Stejně jako tento od další čtenářky. Ta si zažila na předváděcí akci horké chvíle, ale nedala se.

To je správný postup. Kdyby to udělal každý, za chvíli by tito prodejci zkrachovali. Moc děkuju za příspěvek.


Dobrý den,

Já jsem z předváděcích zájezdů navždycky vyléčená. Co se mi tam jednou stalo, to bych vám opravdu nepřála zažít... Je to už dlouho, to se o tom ještě moc nemluvilo.

Jeli jsme autobusem, sraz byl brzy ráno, ani nám pořádně neřekli kam jedeme. V nějaké vesnici jsme vystoupili, nahnali nás do sálu a začalo to. Ze začátku jsem netušila, co se bude dít, přišlo mi to jako zajímavá nabídka, dostanu oběd, budu poslouchat a pak pojedu domů. Vůbec jsem neměla v plánu nic si koupit. Jenže když jsem to pak řekla, že nic kupovat nebudu, pozvali mě za takový závěs a tam do mě začali hučet dva lidi, že jsem nevděčná, že jsem dostala oběd a teď si nic nekoupim. Hrůza, připadala jsem si jako zločinec. Pořád jsem jim tvrdila, že nic nechci a když jsem se zeptala co bych si měla koupit a kolik to bude stát, tak se začali vymlouvat. Že to moc stát nebude, že to je supr výrobek... Nutili mi nějaký vysavač, ale řekla jsem, že nemám peníze a že na pozvánce nebylo napsaný, že si musim něco koupit. Prostě jsem se šprajcla, tak toho po 10 minutách nechali. Ale ostatní lidi si vezli domů krabice a tašky, chudáci. Od tý doby už všechny pozvánky vyhazuju.

Čtenářka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne je: Šmejdi aneb předváděcí akce pro seniory

  • Co si o tomto tématu myslíte?
  • Navštívila jste nějakou předváděcí akci?
  • Jak to probíhalo?
  • Koupila jste si nějaký výrobek? A fungoval vám?
  • Pokusila jste se nějaký výrobek z předváděcí akce vrátit? Jaké to bylo?
  • Slyšela jste někoho o takové akci vyprávět?
  • Máte nějaké jiné zkušenosti z předváděcích akcí?

Pište, budu se těšit. Jedna z vás získá opět dárek, tentokrát knížku L. Byrnerové: Andělské poselství naděje a ohřívač hrnku k počítači. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na známou adresu redakce@zena-in.cz, předmět e-mailu: ŠMEJDI.

smejd

Reklama