„Zatímco já si na večeři v restauraci objednám pořádný steak, přítel si od začátku dával spíš něco lehkého –? třeba salát. Trochu mě to zarazilo, ale neřešila jsem to, myslela jsem, že prostě chce jíst zdravě. Potom jsem ale zjistila, že má zřejmě problém s vlastním tělem,“ tvrdí Veronika.

6467577613f5cobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Podle ní je Tadeáš vysoké a spíše štíhlejší postavy. Přesto má Veronika dojem, že je posedlý svým tělem, a dokonce se za něj stydí. V posteli to kvůli tomu prý není nic moc.

„Vždycky chce mít zhasnuto a těsně po aktu se halí do županu. Nechce se mi ukazovat a já jsem z toho smutná. Bojím se, že má vážný problém. Každé ráno se váží, když u něj přespávám, tak ho mnohdy načapu, že se na sebe pořád dívá do zrcadla a prohlíží si své břicho. Sedmkrát v týdnu se morduje v posilovně a občas si jde ještě ráno zaběhat. V lednici má samé nízkokalorické jogurty apod.,“ popisuje Veronika.

Ta se na zjevný Tadeášův problém s jeho vlastním tělem snažila několikrát přivést řeč, ale on ji vždycky odpálkuje s tím, že žádný problém nemá a že vykládá hlouposti.

„Nedá se s ním o tom vůbec mluvit. Dokonce jsem přemýšlela, že kontaktuju jeho rodiče, se kterými jsem se ještě neseznámila, aby mi řekli, jestli nevědí něco o tom, že by mohl trpět nějakou poruchou příjmu potravy,“ uzavírá Veronika.

Zdroj: respondentka Veronika

Čtěte také: