Vstupenky na tři pražské koncerty muzikanta Jaromíra Nohavici, které se uskuteční od 14. do 16. dubna ve Velkém sále Lucerny, budou dnes od 16 hodin v předprodeji sítě Ticketpro. Informaci poskytly oficiální stránky muzikanta. Předpokládá se, že lístky budou opět rychle vyprodané.

Během koncertů vznikne nová nahrávka, která se stane součástí připravovaného CD a DVD, které Nohavica vydá 7. června. V rámci programu zazní skladby z alba Ikarus, doplní je starší nevydané písně, ale také několik zbrusu nových písní.

Na koncertu vystoupí Nohavicovi hosté, pozvání přijal klavírista Dalibor Cidlinský, saxofonista a flétnista Michal Žáček a kapela Pio Squad. Speciálně pro pražské publikum zazní na koncertě píseň Ladovská zima.

Jaromír Nohavica je folkovým písničkářem, jehož skladby jsou spjaty s rodným Slezskem. Do hudebního průmyslu vstoupil jako textař, na svém kontě má spolupráci s Marií Rottrovou a Věrou Špinarovou. Svoji debutovou desku Darmoděj vydal v roce 1988. V roce 2003 byl Akademií populární hudby zařazen do Síně slávy.

Posloucháte Nohavicu? Půjdete na koncert? Viděli jste Rok ďábla, ze kterého je naše ukázka?

Reklama