A130825.jpg

Nestlé FITNESS Original

Cereálie NESTLÉ FITNESS pro Vás byly připraveny s chutnými vybranými ingrediencemi a nyní obsahují i celozrnný oves. Také obsahují vitamíny skupiny B, a tak pomáhají uvolňovat energii z potravy. Celozrnná mouka je ingredience číslo 1. Objevte jejich lahodnou chuť!

Nestlé FITNESS Chocolate

Směs lupínků 67,25 % a lupínků 32,75 % máčených ve směsi mléčné a hořké čokolády, s obsahem celozrnné pšenice a ovesných vloček, s vitamíny a minerálními látkami.

Nestlé FITNESS Yoghurt

Cereálie NESTLÉ FITNESS YOGHURT pro Vás byly připraveny s chutnými vybranými ingrediencemi a nyní obsahují i celozrnný oves. Také obsahují vitamíny skupiny B, a tak pomáhají uvolňovat energii z potravy. Objevte jejich lahodnou chuť v nové receptuře!

Nestlé FITNESS Fruits

Cereálie NESTLÉ FITNESS FRUITS pro Vás byly připraveny s chutnými vybranými ingrediencemi a nyní obsahují i celozrnný oves. Také obsahují ananas, papáju, kokos a vitamíny skupiny B, které pomáhají uvolňovat energii z potravy. Objevte jejich lahodnou chuť v nové receptuře!

rwrere.jpg

Jak nám FITNESSky chutnaly?

Marta

Cereálie Fitness patří roky k mým snídaňovým oblíbencům. Je to přibližně 10 let zpátky, co jsem je začala jíst každé ráno s vydrželo mi to několik let. Dneska už to střídám s jinými snídaňovými dobrotami, ale na Fitnessky jsem nezanevřela nikdy! Moc ráda jsem si je opět dala ke snídani. Mým oblíbencem jsou čokoládové. Miluju ty kousky, které jsou obalené v čokoládě. Kéž by jich tam bylo víc! Jsem také moc ráda, že se moje oblíbené cereálie zapojily do takové kampaně, jako je Růžový říjen od Loono.

A130821.jpg

Tereza

Cereálie si domu běžně nekupuji a značku Fitness jsem ani neznala. Proto jsem se na testování těšila, že ochutnám zase něco nového. Vyzkoušela jsem Fitness se sušeným ovocem a příjemně mě překvapilo. Lupínky nejsou takové ty klasické jedovatě žluté, ale jsou vyrobené z celozrnné pšenice, takže nejsou ani příliš sladké. Směs sušeného ovoce je exotická a skvěle lupínky doplňuje. Já si je dala i jen tak na zobání rovnou z pytlíku.

Kateřina

Cereálie mám pravidelně ve svém jídelníčku a ráda si je dávám, proto jsem z takového testování byla nadšená. Měla jsem možnost vyzkoušet tři druhy – originální, čokoládové a jogurtové cereálie. Poslední dvoje zmíněné se staly mými oblíbenými, asi proto, že mám ráda sladké. Z počátku jsem byla trochu zklamaná, že ve směsi není více těch obalených v čokoládě či jogurtu, ale nakonec to byla dobrá rovnováha. Kdyby byly obalené všechny, asi by to bylo až moc sladké. Originální už znám a jím je nejčastěji s bílým jogurtem nebo mlékem. Je to super snídaně či svačinka, která má i fajn složení.

FotoJerwert.jpg

Celý říjen je věnován prevenci rakoviny prsu! V rámci kampaně se Loono spojilo s více než 30 partnery, kteří pomáhají šířit osvětu o prevenci rakoviny prsu také mezi své zákazníky. Na Růžovém říjnu Loono spolupracuje i s Nestlé Fitness. 

VÍCE O RŮŽOVÉM ŘÍJNU ZDE