Další nášup písniček vám nechávají zahrát posluchačky Akiasare a Aggata. Vybraly skladby od skutečně šikovných muzikantů! Poslechněte si je na vlnách rádia ŽENA-IN.cz!

I odpoledne se nese ve znamení pohody na rádiu ŽENA-IN.cz. Další kompilát písniček si můžete poslechnout na doporučení posluchaček Aggaty a Akiasary...


Zdravím ženy-in,

vybrat tři nejoblíbenější písničky byla hračka.
A proč právě tyhle? Všechno jsou kluci šikovní, které baví, co dělají a to se mi líbí.

Hezký den všem.
Akiasare


To je téma zrovna dneska pro mne jako ušité, málokdy brouzdám a pouštím si písničky, ale včera jsem zrovna takové vlastní rádio provozovala :-)

- to je lety prověřená pohodovka, u nás nazpívaná Petrem Kocmanem a Lucií Vondráčkovou. Ač jsem toto spojení nečekala, tak jim to krásně souzní a když potřebuju uklidnit duši, tak si tohle pouštím.

- tak tohle funguje zase jinak. Záznam písničky skupiny Nadoraz v její nejlepší sestavě. Nedá se bohužel nahradit zážitek z živého vystoupení, ale i tak mne spolehlivě nabíjí optimismem, kdykoliv si je pustím.

- rádio má být pestré, tak ze zcela jiného soudku. Tuhle písničku všichni známe z reklamy na Metaxu. Taky jste nevěděli, že to zpívá nová, hodně mladá česká zpěvačka se „jménem“ Debbi? Ta je ale fáááákt dobrá.

Zdraví Aggata

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2011: Rádio ŽENA-IN.cz

Tentokrát si v magazínu budeme hrát na takové malé rádio!

  • Pošlete mi tři odkazy na vaše oblíbené písničky umístěné na serveru YOUtube!
  • Napište ke každé krátký komentář, proč se vám líbí a proč ji chcete čtenářkám pustit.

Podmínkou je, že písničky musí být umístěny na serveru YOUtube - jiná videa bohužel na našich stránkách přehrávat neumíme. Za svůj písničkový nášup můžete získat jako dárek nové cédéčko Aprílová škola autora Jiřího Žáčka, které pro Supraphon namluvil Vojta Dyk a další přední umělci...

Své příspěvky posílejte 4. dubna 2011 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Nezapomeňte v předmětu uvést heslo (viz níže)...

POZOR! Poslouchejte dnes pečlivě naše rádio - písničky se pokusím neopakovat...

Reklama