První posluchačkou, která dnes využila možnosti, poslat písničky na přání, je Selinka. Jaké písničky vybrala a komu je posílá - poslechněte si to samy! Prozradím například, že jednou ze skladeb jsou „Básníci ticha“.

Děkuji posluchačce Selince, která jako první dnes využila možnosti, zaslat své oblíbené písničky na přání. Doufám, že se vy ostatní inspirujete a zahrnete mě dalšími skladbami!

Jaké písničky vybrala Selinka a komu je posílá? To už si poslechněte níže...


Milá redakce,

první písničku bych chtěla poslat Krokodýlici, protože nevím, kdy má narozeniny, ani svátek, a chtěla bych jí něco dát. Doufám, že ji Básníci ticha zahřejou na dušičce, stejně jako mě.

Druhou písničku posílám do čajovny jako poděkování. Za co? Seznam je příliš dlouhý, ale minimálně za: kamarádství, porozumění, dokopání k zápisu do autoškoly, rozesmání a hlavně - už se mi chce zase žít. Víc nepíšu, zase tu zamačkávám slzičky.

Třetí posílám nám všem ženám-in (tak jo teda, i chlapům z redakce, aby neřekli :-) ). A proč zrovna tuhle? Protože je neskutečně bláznivě ujetá a člověka nabudí. Uznejte, u ní to nutí člověka poskakovat a ne mít tempo šneka na dovolené :-)

Veselý start do nového týden přeje,
Selinka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2011: Rádio ŽENA-IN.cz

Tentokrát si v magazínu budeme hrát na takové malé rádio!

  • Pošlete mi tři odkazy na vaše oblíbené písničky umístěné na serveru YOUtube!
  • Napište ke každé krátký komentář, proč se vám líbí a proč ji chcete čtenářkám pustit.

Podmínkou je, že písničky musí být umístěny na serveru YOUtube - jiná videa bohužel na našich stránkách přehrávat neumíme. Za svůj písničkový nášup můžete získat jako dárek nové cédéčko Aprílová škola autora Jiřího Žáčka, které pro Supraphon namluvil Vojta Dyk a další přední umělci...

Své příspěvky posílejte 4. dubna 2011 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Nezapomeňte v předmětu uvést heslo (viz níže)...

POZOR! Poslouchejte dnes pečlivě naše rádio - písničky se pokusím neopakovat...

Reklama