Přímo a adresně posluchačkám Evě_Fl, Alce a Kometě posílá posluchačka Mandzarik svůj písničkový nášup. Pro ostatní holky na vlnách rádia ŽENA-IN.cz má alespoň velký dík. A jaké písničky si posluchačky zasloužily, to si poslechněte právě teď!

Je 10.50 hodin a na vlnách rádia ŽENA-IN.cz pomalu končí akce: Po desáté každých deset minut. Další posluchačkou, která dnes přispěla do písniček na přání je Mandziarik...


Milá redakce,

dnešní proměnu Ženy-in považuji za skvělý nápad! Chtěla bych každou z písniček věnovat zakladatelkám tří diskusních audi.
První patří Evě Fl, která nepořizuje černé nahrávky, ale vlastní originální nosiče. Můj dík jí však nepatří za principielní odpovědnost vůči hudebnímu trhu, ale za obyčejný život. Co je víc?

Druhou písničku věnuji Alce za Čajovnu jako dík za nezištnou píli a trpělivost, kterou Čajovně věnuje. Nabízela se Hladíkova jako jedna z jejich The Best, avšak jednak už Čajovnou zní, a pak - nechť zazní píseň veselejší s receptem na věčné mládí.

Třetí pak patří Kometě a jejímu obrovskému úsilí, které dává svému okolí, a pro všechny dobré skutky někdy zapomíná odpočívat.

Samostatný dík už bez písničky všem ženám z ž-in za jejich dobré vlastnosti - empatii, moudrost, selský rozum, nadhled, upřímnost, smysl pro humor atd. atd. atd. atd. atd.

Vaše Mandzarik

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2011: Rádio ŽENA-IN.cz

Tentokrát si v magazínu budeme hrát na takové malé rádio!

  • Pošlete mi tři odkazy na vaše oblíbené písničky umístěné na serveru YOUtube!
  • Napište ke každé krátký komentář, proč se vám líbí a proč ji chcete čtenářkám pustit.

Podmínkou je, že písničky musí být umístěny na serveru YOUtube - jiná videa bohužel na našich stránkách přehrávat neumíme. Za svůj písničkový nášup můžete získat jako dárek nové cédéčko Aprílová škola autora Jiřího Žáčka, které pro Supraphon namluvil Vojta Dyk a další přední umělci...

Své příspěvky posílejte 4. dubna 2011 do 14.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Nezapomeňte v předmětu uvést heslo (viz níže)...

POZOR! Poslouchejte dnes pečlivě naše rádio - písničky se pokusím neopakovat...

Reklama