Ať už zrovna běháte v parku, jedete MHD na sraz s partou, na schůzku, do školy či práce, buďte styloví a vychutnejte si své oblíbené skladby naplno a bez kompromisů na kvalitě. Není nic snazšího! Společnost Philips přichází v těchto dnech na český trh s novými otřesu odolnými digitálními audio přehrávači:  SA260 s funkcí Dynamic Bass Boost a SA178 s výjimečným designem a velikostí zapalovače.

Maličkost do kapsy s obří pamětí
Digitální audio přehrávače Philips GoGearTM  SA260 a SA178,  tzv. „klíčenky“,  jsou se svými zhruba 40 gramy velmi lehké, takže je můžete mít pohodlně schované v kapse nebo pověšené na krku. S pamětí 512 MB jsou schopny přehrát až 12 hodin hudby ve formátu MP3 nebo WMA, u modelu SA 178 je ještě k dispozici i rádio s VKV stanicemi a u SA260 si můžete navíc rozšířit paměť díky slotu Mini SD.

Jednoduché vyhledávání
Oba dva audio přehrávače nabízejí velmi inteligentní a stylové ovládání pro rychlou a přesnou navigaci k oblíbené skladbě. U modelu SA260 máte k dispozici podsvětlený LCD displej a u SA178 dvoubarevný zrcadlový OLED displej. Díky funkci Superscroll™ můžete u SA260 snadno a bez problémů procházet mezi stovkami skladeb nebo listovat po jedné či „založit“ si své nejmilejší skladby. To vše během několika sekund, zatímco na displeji se vám objevují textové informace o titulu skladby, autorovi a albu. 

Funkce diktafonu a USB připojení

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte špatnou paměť na vtipy? Chcete si rozšířit svůj rejstřík skladeb? Pak jistě uvítáte  funkci diktafonu a u modelu SA178 i možnost nahrávání přímo z rádia. Navíc pomocí rychlého propojení USB 2.0 získáte i skutečně rychlý přenos hudby z vašeho počítače.

Výjimečný design pro osobitý styl
Vynikající reprodukci zvuku nových audio přehrávačů Philips se může vyrovnat snad jen jejich design. Zatímco SA260 zaujme svým spíše sportovnějším modročerným provedením,  SA178 v černostříbrné kombinaci se může pochlubit elegantním štíhlým designem, umocněným ještě  zrcadlovým displejem a hodinami ve spořiči displeje. 
 
Digitální audio přehrávače Philips SA260 a SA178 lze zakoupit ve specializovaných prodejnách se spotřební elektronikou. Vždy také ve všech autorizovaných prodejnách Philips, jejichž adresu najdete na www.philips.cz.
 
Jejich orientační maloobchodní ceny jsou 3 990 Kč (SA260) a 3 690 Kč (SA178).

Jak se vám tyto hravé věcičky líbí?? Také se rádi necháváte unášet svou oblíbenou muzikou takřka kdekoli???

Reklama