Láká vás krásná Paříž, ale nemáte dost času nebo financí? Žádný problém, nabízí se jedna alternativa. Na dovolenou za sebe pošlete svého plyšáka a on vám za odměnu zpátky přiveze několik fotek. Ušetříte, a navíc se přitom můžete stále věnovat své práci.

Ne, to vážně není žert. První výlet pro medvídky je výlet právě do Paříže. Plyšáci se prý podívají na Eiffelovu věž, kde se také každý zvlášť vyfotí. Přítomen bude profesionální fotograf. Pokud to čas dovolí, vydají se i do jiných míst francouzské metropole. Poté se plyšáci vrátí zpět ke svým majitelům s fotkami. Domů vám přijde poštou, ale je možné i osobní převzetí.

Agentura, která zájezdy plyšáků pořádá, slibuje, že brzy bude na výběr i z jiných lákavých destinací, například Londýn, Barcelona, Benátky, Atény, Řím, či Amsterdam. Vše záleží jen na přání majitelů hraček.

Máte-li však oblíbenou hračku plyšového ledního medvěda v životní velikosti, může to být poněkud problém. „Doporučené rozměry Medvídka by neměly překročit 50 cm. Například Medvídek vysoký 40 cm, široký 20 cm a ve třetím rozměru 15 cm je veliký akorát. Chápeme, že když bude Váš Medvídek vysoký 60 cm a už se do těchto rozměrů nevejde, byla by škoda, aby jen kvůli tomu nejel. Prosíme Vás, abyste nám v takovém případě napsali nebo zavolali. Třeba zrovna pojede spousta menších Medvídků kamarádů a Váš Medvídek s nimi bude moci jet také," uvádí se na stránkách agentury.

A cena? Za výlet vašeho medvídka do Paříže zaplatíte 490 korun.

Poslala byste svou hračku na dovolenou? Co na takový nápad říkáte?