Takové dárky mohou udělat radost někomu jinému a než aby se na ně doma prášilo, tak je můžete zkusit nabídnout přes aplikaci letgo dál. V redakci jsme ji už vyzkoušeli a nejspíš brzy nafotíme a přidáme pár „nevhodných dárků“ i my.

5a4e466482203obrazek.jpg

Pár našich dětí dostalo mimo jiné i nové sportovní vybavení, takže to, které již nepoužívají nebo z něj vyrostly, nabídneme na letgo také.

Celkově jsme si aplikaci velmi oblíbili a už máme docela zautomatizované, že před tím, než něco vyhodíme, tak zvažujeme, zda by se to ještě někomu nemohlo hodit. Máme z toho i dobrý pocit, nejen že se nám nějaká ta korunka vrátí, ale navíc je to mnohem ekologičtější, než věc jenom tak vyhodit.

5a4e461296529obrazek.jpg

Když chcete něco prodat, zabere vám vložení inzerátu jen dvě tři minuty, stačí stáhnout aplikaci, přihlásit se, vyfotit předmět, popsat ho a nasdílet.  Velkou výhodou letgo je to, že funguje na principu geolokace, tudíž se předmět nejdříve zobrazuje lidem ve vašem okolí. Často tedy odpadá nutnost posílat si věci poštou a to celou transakci dost usnadňuje.

5a4e469f206dcobrazek.jpg

Pokud jste letgo ještě nezkusili, určitě neváhejte, je to totiž rychlé a jednoduché.

Stáhněte si aplikaci Apple store, nebo Google Play.

Čtěte také:

Uložit