Podle pravidel jste měli své sněhuláky posílat dnes do 10.00 hodin. Tito tři sněhuláci jsou poslední, kteří přišli. Bohužel popis jedenáctého sněhuláka nesplňuje požadované parametry, a tak můžete hlasovat pouze o deseti sněhulácích. Anketu najdete pod touto novinkou a ukončím ji dnes ve 14.30 hodin!


sněhulák009

Snehulda stoji u nas na dvore primo pred oknem detského pokoje naseho dvouletého syna Patrička,který kdyz rano vstava tak se chodi divat jestli jeho snehulda jeste tam stoji a nikam neutekl?Stavba tohodle kamarada trvala 2hodiny a je vysoky 2m.Zvlastní je na nem to ,že stavba trvala 2hodiny, stavel ho Patricek 2 lety samozrejme s pomoci maminky a je vysoky 2m.Má z neho velkou radost,ale nejhorsi bude to, az jednoho krasného dne bude rano vstavat a snehulda uz tam nebude.

Klimovak


sněhulák010

Posílám do soutěže jednu holku sněhulačku. Stojí u nás na zahradě. Je vysoká asi 100 cm, váhu si netroufám odhadnout. Děti pomáhali připíchovat hlavně "vlasy".

Andrea


sněhulák011

Sněhulák stojí v Záluží u Tábora.
Katehave


Další soutěžní sněhuláky najdete zde...

HLASUJTE! HLASUJTE! HLASUJTE!

Podle pravidel jednoho výherního sněhuláka vyberete vy v hlasování a druhého vybere redakce. Hlasování ukončím dnes ve 14.30 a oba výherce vyhlásím v závěrečné novince. Pozor, hlasovat můžete jen jednou, tak si to dobře rozmyslete!

Co mohou soutěžící vyhrát se dozvíte v zadání soutěže: Postavte sněhuláka a vyhrajte!

Reklama