Poslední příspěvky k dnešnímu tématu jsem shrnula do jednoho. Byla by škoda je nezveřejnit. Hezkou zábavu.

Čtenářka s nickem Ffly

Co jsem ztratila? Trpělivost a iluze s nejmenovanou cestovní kanceláří. Vůbec moje dovolené jsou zřejmě psané podle nějakého katastrofického scénáře. Co na tom, že nám většinou u moře celý týden proprší, co na tom, že při tom bydlíme většinou ve stanu...co na tom, že mi u moře naskáče 5 oparů přes celou pusu...co na tom, že přijede autobus na místo o 4 hodiny později...ale nejvíc mě připravila o trpělivost následující situace:

Přiblížil se den odjzdu z Chorvatska. V kempu ráno vyvěsili jmenný seznam pro autobusovou dopravu zpět. Zbystřím, protože naše jména chybí (rozuměj moje, manželovo a dceřino - v té době cca 6 let). Pokoušejí se o mě mrákoty, ale dobře, nechám si hysterii až na večer, až autobus přijede. Ten nastal a s autobusem přijel jistě zkušený zástupce z cestovky. Poslala jsem manžel (no jo, to jsem neměla dělat), aby to vyřídil. Přišel zpět s tím, že na seznamu nejsme a s námi ještě nějaké postarší dámy. Napočítala jsem do stovosumdesátiosmi a šla za zmíněným zástupcem. Asi jsem křičela, nazývala ho nevybíravými výrazy, které se milosrdně nepamatuji, řekla mu, že nastoupím do autobusu, ať se třeba po.. ale výsledek celé té scénky byl, že najednou, po 20 minutách jsme na seznamu byli a s námi i postarší dámy, které mi soustavně děkovaly až do Prahy. Takže kdo se mnou pojede na dovolenou? :)

Ale taky jsem jednou na dovolené něco našla....ale to je jiný příběh :)

Ffly

Čtenářka s nickem kristagg

Sice to není ztráta na dovolené, ale pouze výletní.

Děti byly malé 4 a 2 a 1/2 roku a jak nejlépe je zabavit a strávit nedělní volno, tak jsme se rozjeli do ZOO v Liberci. Prohlídka proběhla bez problémů, děti nadšené, zvířátka se líbila. No a když už jsme tady, navštívíme i botanickou zahradu. Prošli jsme jí docela rychle - děti to moc nebavilo. Ještě u východu dobré, oba kousky u mne. Pár kroků k autu a jeden, 4letý je fuč. Byl to takový okamžik, nemohla jsem pochopit, kam se ztratil. Než jsem začala jančit, vidím jak si mladý kráčí od východu k nám. 
Spousta otázek - kde, co? „Já moc potčeboval kakat“- tak se vykakal. Kde ale kakal, nám už ukázat nedokázal. Někde tady na cestičce, ne tady u jezírka. Bohužel, hovínko jsme ztratili, (tím se po 35 letech omlouvám botanické zahradě), ale syn se našel sám.

Čtenářka s nickem Eva33

Ono jak se to vezme, ztratila?!
Při opalování na pláži jsem prstem hrabala v písku a najednou koukám a zlatý prstýnek,volám na sestru našla jsem prstýnek dívej a jak jsem se pořádně podívala on byl můj asi jsem ho ztratila den před tím, byly jsme na stejném místě.
Takže ZTRÁTA-NÁLEZ.
Přeji krásný den a spěchám do práce
Eva33

pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny

______________________

A já už zase spěchám domů, protože mě čeká DOVOLENÁ !!
Všem třem pisatelkám děkuji za jejich příspěvky a za malou chviličku ještě počkejte na vyhodnocení.
S.

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress.

parf

Reklama