Blíží se konec našeho tématu, mám tu pro vás tři poslední krátké příspěvky. Napsaly nám je čtenářky Januše, bekynka a znovu nany. Ten je opět zvláštní.

I vám, milé ženy-in, děkuju za pěkné příspěvky a těším se příště znovu na počtení.


Pěkný den přeji, moje závislost má jméno KŘÍŽOVKA v jakékoliv podobě. Ještě, že vychází spousta časopisů s těmito báječnými „společnicemi“. Den, kdy bych si nevyluštila aspoň jednu křížovku, považuji za neefektivní a ztracený. Můj mozek prostě potřebuje luštění jako kuřák cigárko. Však taky doma mi přezdívají - máma křížovka. Ze začátku se mi smáli, ale když mi chodily i výhry ze soutěžních křížovek a rébusů, přestali. A já mám radost z dobře vyluštěné práce a oni mají radost, že jim některé výhry (např. zájezdy, oblečení, elektroniku apod.) přenechávám. Proto - kdo si chce uchovat „mladý mozek“ - luští!!!

Januše


Zdravím,

já jsem závislá na jídle, bez něj nefunguju. Doma mám ráda zásoby - což se několikrát osvědčilo... s váhou problémy nemám, nejsem ani labužník... prostě pro normální provoz se potřebuju najíst. Dieta by mě stresovala a z hladu mívám kolapsové stavy a nervy... takže jídlo a pití. Bez ostatních věcí se dá přežít.

Pěkný den

bekynka


Ráda bych se s Vámi podělila o své zážitky s mými piercingy, popravdě nikdy se mi nějak extra nelíbily, brala jsem to jako potřebu ostatních, kteří chtějí být vidět, být něčím zajímavý. Později jsem tomu propadla také. Začalo to nevinným propichováním ušních lalůčků, na jednom uchu mám pět dírek a na druhém tři s plánem že jednu zvětším, do toho jsem se samozřejmě pustila sama, ale nevěděla jsem jakou bolest si přivodím, tak jsem toho nechala, po pár týdnech mě to nedalo a pokračovala jsem dále, teď je dírka o velikosti 8 mm a jsem spokojena i když bych dále pokračovala s ostatními, ale bojím se že mne tunýlky jednou omrzí a už nezarostou. Pak jsem si začala s jehlou lépe rozumět a vrhla se na další propichování uší, propíchla jsem ho pod chrupavkou s touhou po industrialu s kterým se teď pyšním, to víte že to bylo bolestivé, na tom uchu jsem dva měsíce nemohla spát, ale rozhodně toho nelituji. Po nějakém čase jsem se odvážila propíchnout uzdičku pod jazykem, bylo to spontánní rozhodnutí, tento piercing mám 5 měsíc, jsem velice spokojena, až na to zdlouhavé zapínání kroužku. A tak jsem pokračovala s piercingem do rtu, to víte, že jsem měla týden nateklé rty, ale já se rozhodla dále pokračovat s piercingem do pupíku, ale to si nechám udělat odborníkem ve studiu, pak budu přemýšlet o dalším, protože mne piercingy prostě baví a dnes už lidi s jejich posedlostí docela chápu. Jsem teď jednou z nich.

nany

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Tématem dnešního dne je: Na čem jste závislá?

  • Jste závislá taky na kafi, nebo na něčem jiném (seriály, nakupování, sex...)?
  • Bez čeho si svůj den nedovedete představit?
  • Jak fungujete, když svou závislost nemáte?
  • Vadí vám, že jste závislá, chtěla byste to nějak omezit?

Prosím, příspěvky už neposílejte! Kolem čtvrté hodiny se dozvíte, která z vás za svůj příspěvek získá balíček výborné kávy CARTE NOIRE.

kafe

Reklama