Tak holky, šup, šup, už se čeká jenom na vás. Nasaďte si sluneční brýle, něco hezkého o nich napište a jde se ven, za slunečními paprsky.

Vybírám poslední tři tematické příspěvky

Čtenářka s nickem Peggy89

Bez slunečních brýlí se v létě neobejdu, když je nemám tak mi hned začnou slzet oči a začnu kýchat. Bez brýlí bych celé léto vypadla jako že vkuse brečím. Bohužel mi ale ty obyčejné nestačí a potřebuju nějaké ty drahší z větším uv filtrem. Když jsem s tím byla u doktora tak mi řekl že to je normální, no sice jak se podívám na ostatní tak jím z očí netečou potoky slz ale asi jsem jen slepá a nevidím je. Sluneční brýle potřebuju i v zimě jakmile zasvítí trošku ostřejší sluníčko tak je to tu zase, stačí mi i podívat se na čistě bílý sníh. Brýle tudíž nosím celoročně a ven už bez nich nikdy nevycházím. Letos to mám s něma ale komplikovanější. Malému se strašně zalíbilo jak maminka nosí brýle tak chtěl taky. Koupila jsem mu dětské, ale to ne on potřebuje od maminky ty jsem mu nikdy raději nedala. No ale jeden den když jsme přišli z procházky a já položila brýle jen na stůl tak si je malý půjčil když jsem se nedívala za chvíli se vrátím a brýle byly na dvě půlky měla jsem vážně „radost“. Další den jsem si teda musela udělat výlet pro nové. Zrovna jak naschvál krásně svítilo sluníčko a já koukala jenom pod nohy dál jsem neviděla. Brýle jsem si teda koupila no ale za pár dní to tu bylo znova. Ted už je dávám nejvýš kam to jde ono to přece jen není nejlevnější záležitost kupovat si každý měsíc nové brýle tak doufám že mi tyhle tentokrát vydrží.

Peggy89

Čtenářka s nickem kukátko

Možná mě čeká kamenování, ale sluneční brýle kupuji od „Vietnamců“. Ceny v optice se mi zdají šílené a ty obyčejné brýle mi úplně stačí. Dokonce mi i vydrží a nemusím se tolik bát, abych je někde nezapomněla. Kdybych si koupila nějaké úžasné superbrýle, bála bych se je sundat z očí, abych je neztratila nebo nerozsedla. U těch obyčejných by mě to sice také mrzelo (zvlášť když si na ně zvyknu a cítím se v nich dobře), ale brala bych to jako signál k obměně za další levné krásné „šmejdy?“.

kukátko

Čtenářka Marie s nickem lvicem

Milá redakce,
přeji hezký den. Ráda nosím sluneční. Mám je  jako krásný  doplněk. Jen bych  uvítala  dioptrické sluneční brýle.Mám 2 dioptrie na dálku a  když nosím sluneční  brýle  na  dálku je  to malinko horší. Ale nosím je. Sluníčko mám ráda, ale když  svítí příliš  do očí  tak mne často slzí. Váš magazín jsem si  oblíbila  i Vaše  soutěže. Máte také krásné ceny.

lvicem

pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny

_____________________

Všem třem dámám děkuji za příspěvky a té poslední vzkazuji, že dioptrické sluneční brýle existují, určitě jste si o tom přečetla už i v předchozích příspěvcích.
Pěkný den všem a za chvilku už závěrečné vyhodnocení.
Saša

Téma 18. června 2012: Sluneční brýle

  • Nosíte je celoročně?
  • Máte je vždy u sebe v kabelce?
  • Kolikatery sluneční brýle máte?
  • Kde je nejčastěji kupujete?
  • Kolik peněz jste za ně ochotná dát?
  • Šetříte na nich, nebo si kupujte opravdu jen kvalitní kousky?
  • Máte nějakou příhodu se slunečními brýlemi?
  • Už jste je někdy ztratila, nebo naopak našla?
  • Pošlete nám svou fotku ve slunečních brýlích?

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Partnerem tohoto tématu je Grand Optical, který také dodává cenu - balíček se slunečními brýlemi San Marco v hodnotě 1 200 Kč + červené tričko.

logo

cena

Reklama