Milé ženy a dnes i muži-in, snad jsem na nikoho nezapomněla a vydala opravdu všechny příspěvky, které jste poslali. Ty kratší alespoň pohromadě. Tentokrát od Jithule, Krupové, hopsmops, a kukátko. Moc děkuji všem

Zdravím všechny v redakci a čtenářky žena-in!

Už jako malé holce se mi líbili nalakované nehty. Zkoušela jsem si je lakovat, hlavně u nohou. Moc se mi to líbilo.

Bohužel, již  několik let můžu jenom obdivovat a koukat se na nalakované nehty u druhých. Mám lupenku. Hlavně mě postihla 

v oblasti kotníků, pat a bohužel i nehtů. Léčím se dlouhodobě, ale nic moc. Na kůži se mi občas lupenka jakoby zastaví, ale nehty

nevypadají dobře. Můžu jenom snít, že se mi jednou snad alespon ty nehty zahojí.

Přeji všem hezký zbytek dne a NIKOMU nepřeji

lupenku - není o co stát.

Jithule

Přeji krásný den,

 manikůru i pedikůru si dělám sama. Dostala jsem do výbavy krásnou sadu a používám ji už léta. Mám ráda tu pozdní hodinku, kterou věnuji jen sama sobě. Děti spí, manžel většinou taky a já si napustím vanu, do vody dám voňavou pěnu a relaxuji. Mám puštěnou relaxační hudbu a občas i na umyvadle rožlou svíčku. 

 No a když jsem dostatečně odpočatá, vymydlená a namazaná krémem, většinou se rovnou pustím i de pedikůry. Paty si penzou vydrhnu už ve vaně a nehty na rukách i nohách nalakuji světlounce růžovým lakem. Mám hodně světlou pleť, červené laky na mě nevypadají moc pěkně. Krom toho, není nic horšího, jak orýpaný rudý lak na nehtech. To raději žádný, nebo ten bezbarvý. 

 Utrácet za manikůru nebo pedikůru někde v salonu mě nikdy ani nenapadlo. Vydělávala jsem si na sebe vždy rukama a ty dostávaly denně zabrat. Proto by to bylo naprosté vyhazování peněz. A na nohy si od nikoho cizího nenechám sáhnout. I když ráda bych někdy nechala své nohy ošetřit rybičkami. Ale nikde v okolí tato služba není a krom toho chuderky rybičky :-) Je i lepší potrava než moje paty. 

 Zdraví Krupová

 Moje žena i dcera si nehty na nohou lakují. Žena si nechává na rukou dělat umělé nehty a utrácí za to nekřestanské peníze. To mě tedy štve. Kdyby ty laky aspon měla hezky barEvně sladěné, ale na nohy si dá černý a na ruce světle fialový s kamínky, připadá mi jak pubertačka. Pracuje v mladém kolektivu, je jí 55 let a dělÁ ze sebe třicítku. Sice by mě to mělo těšit, jak o sebe dbá, ale štve mě to. Pořád je u kadeřnice, na kosmetice, na nehtách ...a nepřijde mi, že by byla krásnější. Líbí se mi taková, jaká je a ne se pořád vylepšovat. Na pedikůru ani nechodí, ale nohy a nehty má celekm hezké ale myslím, že by měla o ně pečovat stejně jako o nehty na rukou.

Moje dcera si lakuje nehty na nohou nenápadným lakem, ale na ruce by si lak nikdy nedala.

Nevím proč,ale nikdy si nehty na rukách nelakovala.

 Celkem se mi to líbí, kor v létě, hezkých botkách, na mladých holkách, zvlášť když mají minisukně.

Jan-hopsmops

Nehty na nohou jsem si kdysi lakovala, ale jen bezbarvým lakem  a teď už s barevným nezačnu. Myslím, že by hezky nevypadalo. Na mladých ženách a dívkách to ale vypadá hezky. Zvlášť pokud jsou celkově hezky upravené a sladěné. Nejhorší je, když někdo nechá lak tak dlouho až se začne odlupovat. To už pak opravdu není hezký pohled.
Při pohledu na teploměr začínám mít pocit, že ještě dlouho budeme chodit v uzavřených botech, ale ani to přece neznamená, že bychom neměli o nohy dobře pečovat. Spíš naopak. Celý den zavřené v botách dostanou pořádně zabrat, ať už jsou mladé nebo stará. Proto se nedivte, že Vám dnes přijde tolik příspěvků. (Možná i proto je databáze tak přetížená)

Vaše výhra tu péči jistě usnadní. Už předem blahopřeji těm, na které se usměje štěstí.
 
kukátko

Reklama