Milé ženy-in, venku už se stmívá a stále by bylo co vydávat. Dnes se mi podařil snad rekord, a přiznávám se bez mučení, že dnešní editace byla opravdu náročná. Ale v každém případě byla moc krásná, a úžasně jsem si to užila. Ale je čas se rozloučit.

Symbolicky se rozloučím fotkou od čtenářky s nickem Pajda, která k ní napsala: „Osobně fotím hodně málo, takže posílám jednu jedinou fotku z místa, které mám moc ráda. Fotka není letošní, je stará řadu let, ale pořád připomíná atmosféru, kdy se fotila - venku mínus dvacet a na zemi 25 cm sněhu“.

pajda

Pajda

Milá Pajdo, to místo je opravdu moc hezké a má atmosféru

Milé ženy-in, je čas se rozloučit. Vidím, že vás dnešní téma nadchlo a já jsem tomu moc ráda. Slibuji, že zase brzy nějaké fototéma navrhneme.

Zárověň bych se vám chtěla omluvit, že jsem vaše úchvatné fotky nedala do fotoalba, abyste se mohly kochat větší velikostí, ale při takovém množství fotek, které dorazily, by se to opravdu nedalo zvládnout. Sice uznávám, že zmenšením fotky trochu utrpěly, ale snad mi to prominete.

A ještě jedna omluva. Při vší snaze jsem nestihla vydat všechny. Středa je den redakční porady a ta mi přece jenom hodinu „ukousla. Omlouvám se tedy všem, na které se dnes už nedostalo.

A teď už zbývá poslední a nejtěžší bod dnešního programu a tím je vyhodnocení vítězky.

Překrásné fotky jste měly všechny a já si vašich snímků moc cením. Opravdu umělecké poslaly átéčko, Ivásek, Blebemcy, Jiřina, a mohla bych jmenovat dál a dál.

Bylo to hodně, hodně těžké a každá z vás měla možná jinou favoritku, kterou by ohodnotila jako lepší, ale my jsme mohli vybrat jen jednu. Požádala jsem i o názory mých kolegů a shodly jsme se na čtenářce, která se podepsala jako Jarmila

Posílám jí pudr od Avonu a blahopřeji

Všem ostatním čtenářkám a autorkám krásných zimních fotek moc děkuji a přeji spoustu zajímavých objektů k fotografování

Reklama